NeoPedia
معاون دانشگاه خبر داد؛

برگزاری پنجمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد در خرداد 99

برگزاری پنجمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد در خرداد 99

به گزارش نئوپدیا معاون دانشگاه آزاد اظهار داشت: پنجمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی با مشاركت مركز تحقیقات نانوفناوری صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز خرداد ماه سال ۱۳۹۹ برگزار می گردد.به گزارش نئوپدیا به نقل از دانشگاه آزاد، دستورالعمل برگزاری پنجمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی از جانب بابك نگاهداری به رؤسای استان ها، واحدها، مراكز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ گردید.
این جشنواره در جهت اجرای راهبردهای نظام پژوهش و فناوری سند اسلامی شدن دانشگاه ها همچون راهبرد شماره ۳ كه در آن تقویت و ارتقای جایگاه پژوهش، تولید علم و فناوری و نهضت نرم افزاری و بسط روحیه پژوهشگری در دانشگاه در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی برگزار می گردد.
همچنین با عنایت به ضرورت گسترش زیرساخت های نظام علم، فناوری و نوآوری كشور و نقش مهم دانشگاه آزاد اسلامی در این مهم و لزوم نمایش توانمندی های دانشگاه در حوزه فناوری های نانو، این معاونت با مشاركت مركز تحقیقات نانوفناوری صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، پنجمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی را خرداد ماه سال ۱۳۹۹ برگزار می نماید.
حمایت از توسعه علم، فناوری و تجاری سازی محصولات نانو، شناسایی و تقدیر از افراد حقیقی و حقوقی توانمند و فعال در حوزه فناوری نانو در سطح دانشگاه آزاد اسلامی، هدایت فعالیتهای واحدهای دانشگاهی و مراكز تحقیقاتی به سمت فناوری نانو و تشویق فعالیتهای پیشرو در این حوزه از اهداف برگزاری پنجمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی به حساب می آید.
متقاضیان می توانند با رفتن به سایت جشنواره به آدرس www.۵nanofestival.iaut.ac.ir نسبت به كسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اقدام نمایند.

1398/11/20
13:35:37
5.0 / 5
4050
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تقویت , تولید
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
NeoPedia