NeoPedia
در صندوق نوآوری و شكوفایی؛

رویداد توسعه فناوری در صنعت برق

رویداد توسعه فناوری در صنعت برق

به گزارش نئوپدیا رویداد توسعه فناوری در صنعت برق با هدف عرضه ایده های فناورانه در جهت رفع مشكلات صنعت برق در صندوق نوآوری و شكوفایی برگزار می گردد.به گزارش نئوپدیا به نقل از مهر، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت نیرو درصدد آمدند تا رویداد «توسعه فناوری در صنعت برق» را با هدف عرضه نیازمندی های صنعت برق كشور در حوزه های «تولید، انتقال و توزیع» برگزار كنند.
در این رویداد شركت های دانش بنیان و فناورانی كه بهترین پیشنهادها و راهكارهای فناورانه را برای حل مسائل مطروحه عرضه كنند، فرصت همكاری تجاری با شركت های زیرمجموعه وزارت نیرو را خواهند یافت.
رویداد «توسعه فناوری در صنعت برق» یك رویداد مبتنی بر تقاضای فناوری است كه هدف آن حل مسائل و پاسخگویی به نیازهای فناورانه صنعت برق كشور با استفاده از توانمندی و ظرفیت شركت های دانش بنیان و فناور و ایجاد همكاری تجاری بین این شركت ها و مجموعه های تابعه وزارت نیرو است.
در این رویداد، بخشی از نیازمندی های صنعت برق كشور در حوزه های «تولید، انتقال و توزیع» معرفی خواهند شد و شركت ها و فناورانی كه بهترین پیشنهادها و راهكارهای فناورانه را برای حل مسائل مطروحه عرضه كنند، فرصت همكاری تجاری با شركت های زیرمجموعه وزارت نیرو را خواهند یافت.
بخش های مختلف این رویداد شامل «نمایشگاه نیازمندی های صنعت برق و توانمندی های شركت های دانش بنیان»، «نشست های معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق و جلسات حاشیه ای B۲B»، « نشست معرفی توانمندی های شركت های دانش بنیان صنعت برق و جلسات حاشیه ای B۲B»، «نشست های مذاكره تجاری با هدف همكاریهای فناورانه»، «نشست های انتقال تجربه بین شركت های دانش بنیان» می باشد و شركت در همه بخش های برای همه علاقه مندان آزاد است.
در این رویداد شركت های دانش بنیان و فناور صنعت برق امكان عرضه هر نوع ایده عملیاتی برای مدیریت مصرف برق در ساعات پیك را دارند.
با توجه به هماهنگی انجام شده بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت نیرو، ایده ها و پیشنهادات در این خصوص طی مدت مشخص پس از رویداد جمع آوری و در صورت دارا بودن قابلیت اجرا قبل از تابستان ۹۹ با مشاركت عرضه دهنده پیشنهاد عملیاتی خواهند شد.
این رویداد دو روزه ۵ و ۶ اسفند ماه ۱۳۹۸ در محل صندوق نوآوری و شكوفایی توسط ستاد توسعه فناوری های حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همكاری توانیر و ساتكاب از مجموعه وزارت نیرو برگزار می گردد.
شركتهای دانش بنیان، فناوران، دانشگاهیان و نوآوران می توانند از https: //evnd.co/۱mASb ثبت نام كنند.

1398/11/27
14:48:46
5.0 / 5
4351
تگهای خبر: تولید , دانشگاه , شركت , صنعت
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان نئوپدیا
NeoPedia