NeoPedia

پشتیبانی از طرح های موثر در حوزه فراورده های آبزی

پشتیبانی از طرح های موثر در حوزه فراورده های آبزی

به گزارش نئوپدیا ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح های موثر در چارچوب تولید آزمایشی حوزه فراورده های آبزی حمایت می كند.به گزارش نئوپدیا به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دهم اسفندماه سال جاری آخرین فرصت برای فعالان، صنعتگران و فارغ التحصیلان حوزه تولید فرآورده های آبزی و زیست فناوری دریایی است تا در برنامه پشتیبانی از طرح های تولیدی این حوزه مشاركت كنند.
یك تفاهم نامه همكاری سه جانبه میان مركز توسعه فناوری راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و گروه توسعه صنایع غذایی تحفه منعقد شد. این تفاهم نامه با هدف راه اندازی شتاب دهنده تخصصی در حوزه فرآورده های آبزیان و زیست فناوری دریا به امضا رسید تا بر مبنای آن، تولید این نوع محصولات در كشور، شتاب گیرد.
«تولید امگا۳ از انواع آبزیان و ضایعات آن»، «تولید كیتین و كیتوزان از پوسته میگو» و «تولید ژلاتین از ضایعات آبزیان» همچون موضوعاتی است كه در این تفاهم نامه بر تولید آنها تاكید گردیده است.
ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم بر اساس همین تفاهم نامه از همه فعالان، محققان و فارغ التحصیلان دانشگاهی كه سابقه پژوهش و ارزیابی علمی و یا تولیدی در رابطه با سه اولویت فوق را دارند دعوت به عرضه و ارسال طرح كرده است.
ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح های برگزیده در چارچوب تولید آزمایشی حمایت می كند.

1398/12/01
13:15:34
5.0 / 5
4046
تگهای خبر: پژوهش , تولید , دانشگاه , صنعت
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
NeoPedia