NeoPedia

آخرین فرصت شركت در نخستین مسابقه ملی عرضه سه دقیقه ای رساله

آخرین فرصت شركت در نخستین مسابقه ملی عرضه سه دقیقه ای رساله

به گزارش نئوپدیا نخستین دوره مسابقات ملی عرضه سه دقیقه ای رساله كه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، به علاقمندان ثبت نام در این رویداد تا آخر اردیبهشت ماه فرصت داد.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، نخستین دوره مسابقات ملی رساله سه دقیقه ای توسط صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان، اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می گردد.
«پاناسه» عنوان مسابقه ای برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است تا رساله کارشناسی ارشد یا رساله دکتری خویش را بگونه ای قابل فهم برای عموم در چارچوب ویدئو ۳ دقیقه ای ارائه نمایند.
این مسابقه با هدف کاربردی ساختن موضوعات رساله و رساله های دکتری، ترویج علم و فناوری، آگاه سازی عموم نسبت به مباحث علمی و اجرایی و عملیاتی ساختن رساله های دانشجویی برگزار می گردد.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، علاقمندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سامانه panase.ir رجوع کنند. رساله ها در چارچوب ویدئوهای سه دقیقه ای حداکثر تا ۳۱ اردیبهشت ماه در این سامانه بارگذاری می شوند و بعد از فرایند داوری در نهایت برترین های این رویداد معرفی و از آنها تقدیر خواهد شد. همینطور با دعوت از بخش خصوصی و سرمایه گذاران خطرپذیر، زمینه سرمایه گذاری روی نتایج رساله های برتر فراهم خواهد شد تا رساله از مرحله پژوهش خارج و وارد مرحله تولید و عرضه به جامعه شود.1399/02/15
20:42:01
5.0 / 5
3031
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
NeoPedia