NeoPedia

پشتیبانی از مقالات حوزه فوتونیك و مواد پیشرفته از جانب معاونت علمی

پشتیبانی از مقالات حوزه فوتونیك و مواد پیشرفته از جانب معاونت علمی

به گزارش نئوپدیا مقالات تجربی حوزه فوتونیك و مواد پیشرفته با هدف افزایش انگیزه و تشویق محققان، پژوهشگران و اساتید و گسترش بیشتر فناوری های در رابطه با این حوزه، مشمول دریافت حمایت های تشویقی معاونت علمی خواهند شد.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد برای تقویت علمی زیست بوم حوزه فوتونیک و مواد پیشرفته، علاوه بر طرح های مبتنی بر محصول و فناوری، حمایت خود از مقالات علمی را هم گسترش دهد.
بر این اساس این ستاد طی فراخوانی اعلام کرد، صاحبان مقالات تجربی در این عرصه که آثار خویش را در نشریات منتخب و مورد تایید، منتشر نموده باشند از حمایت و پرداخت های تشویقی برخوردار خواهند شد.
مقالات مشمول این بسته حمایتی باید در سال های 2018 و 2019 در نشریات معتبر بین المللی (Q_1 و IF بالا) به نام جمهوری اسلامی ایران ثبت شده و نویسنده مقاله هم در یکی از موسسات پژوهشی و یا دانشگاه های داخل کشو، اشتغال داشته باشد.
علاوه بر این، ارتباط مقاله انتشار یافته با حوزه یاد شده از جانب کمیته علمی داروی مورد بررسی قرار می گیرد. مقالات انتشار یافته باید در جهت توسعه فناوری و از خصوصیت تجربی بودن برخوردار باشند. همینطور این مقالات نباید قبلا مورد حمایت معاونت علمی و یا یکی از ستادهای وابسته به آن قرار گرفته باشند.1399/02/16
13:45:11
5.0 / 5
2979
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
NeoPedia