NeoPedia
در جلسه كمیته پژوهشی كرونا ویروس دانشگاه علوم پزشكی ایران انجام شد

تصویب 33 طرح پژوهشی درباره كرونا

تصویب 33 طرح پژوهشی درباره كرونا

نئوپدیا: در هشتمین جلسه كمیته پژوهشی كرونا ویروس دانشگاه علوم پزشكی ایران، 53 طرح پژوهشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت كه 33 طرح توسط كمیته تصویب گردید.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، هشتمین جلسه بررسی طرح های تحقیقاتی با موضوع ویروس کرونا بامداد روز امروز ( سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت) در طبقه هشتم کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد پزشکی با حضور دکتر سید عباس متولیان، معاون تحقیقات و فناوری، دکتر سید علی جواد موسوی مشاور ریاست دانشگاه در امور هماهنگی و اجرائی اعضای کمیته پژوهشی و مدیران معاونت انجام شد.

در این نشست، ۵۳ طرح پژوهشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که ۳۳ طرح توسط کمیته تصویب گردید.
متولیان در این نشست اظهار داشت: جلسه بررسی طرح های تحقیقاتی با موضوع ویروس کرونا در چارچوب طرح های رنک ( Rank ) اما با نگاهی ویژه اجرا شود.
وی با تاکید بر این که به رغم تسریع روند ارزیابی طرح های در رابطه با کرونا ویروس، بررسی و تصویب طرح ها با رعایت دقیق ضوابط کیفی انجام می شود، اضافه کرد: به سبب تعهد و تلاش مضاعفی که پژوهشگران دانشگاه در شرایط حساس فعلی دارند مطمئنا در مدتی کوتاه شاهد به ثمر نشستن این طرح ها با حداقل هزینه ها خواهیم بود که کمک قابل توجهی به شناسایی ابعاد مختلف کروناویروس جدید و اپیدمی اخیر و مهار آن خواهدنمود.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، در ادامه، پروپوزال های طرح های تحقیقاتی در رابطه با کرونا ویروس (کووید ۱۹ ) که توسط اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران ارائه شده اند، به ترتیب عنوان شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. تعداد طرح های بررسی شده، ۵۳ طرح و تعداد طرح های مورد تصویب ۳۳ طرح است. ۱۲ طرح غیر مصوب و ۶ طرح مصوب مشروط و ۲ طرح عودت داده شد.
منبع:

1399/03/02
22:16:16
5.0 / 5
2709
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
NeoPedia