NeoPedia

تمدید دسترسی رایگان به پایگاه های اطلاعاتی رایسست

تمدید دسترسی رایگان به پایگاه های اطلاعاتی رایسست

نئوپدیا: دسترسی رایگان به پایگاه های اطلاعاتی مركز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری(رایسست) تا اختتام تیرماه تمدید گردید.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری اعلام نموده است که امکان دانلود رایگان مقالات پایگاه های اطلاعات علمی تا اختتام تیرماه برقرار است.
این مرکز اسفند سال قبل با صدور اطلاعیه ای اعلام نموده بود با هدف ایفای نقشی هرچند کوچک در شرایط خاص پیش آمده، دسترسی به صورت مجازی به منابع اطلاعات علمی تمام متن این مرکز، برای اساتید، پژوهشگران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سایر هموطنان گرامی، به مدت ۲ ماه (بدون نیاز به کد شناسایی و کلمه عبور) خواهد بود تا جامعه علمی کشور بدون مراجعه حضوری، نسبت به تامین اطلاعات علمی مورد نیاز خود اقدام نمایند.
برمبنای اعلام روابط عمومی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، رایسست از شروع فعالیت خود پایگاه های اطلاعاتی مختلفی را تأسیس کرده است که هر کدام از این پایگاه ها می تواند قسمتی از نیازهای اطلاعاتی کاربران را تامین کند. در این پایگاه ها امکان دسترسی به متن کامل مقالات مجلات علمی و پژوهشی، علمی ترویجی، مجموعه مقالات کنفرانس ها و همایشهای علمی، کتاب های لاتین و فارسی، چکیده طرح های تحقیقاتی کاربردی، پایان نامه های انگلیسی و فارسی، مجموعه استانداردهای جهانی و سایر اطلاعات از قبیل مقالات روزنامه ها و... در تمام حوزه های موضوعی و به زبان های مختلف فارسی، لاتین و عربی بوسیله حضوری و غیر حضوری فراهم گشته است. همین طور رایسست قادر می باشد سایر مدارک علمی موجود در پایگاه های معتبر علمی سراسر دنیا را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهد.
منبع:

1399/03/23
15:22:56
5.0 / 5
2539
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان نئوپدیا
NeoPedia