NeoPedia

آمار بازدید ایرانداك در ایام تعطیل كرونایی

آمار بازدید ایرانداك در ایام تعطیل كرونایی

كاربران ایرانداك از 15 اسفند سال 1398 تا 15 فروردین امسال بیش از 566.000 بار از سامانه های گوناگون بازدید نمودند.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، به دلیل پیش گیری از فراگیری ویروس «کرونا» و بیماری «کووید ـ ۱۹» و همین طور نوروز، خیلی از سازمان ها مانند دانشگاه ها و پژوهشگاه ها، از اسفند ماه ۱۳۹۸ تاکنون، یا تعطیل بودند یا کاهش عملکرد داشتند اما ایرانداک در این زمان همچنان به همراهی پژوهشگران پرداخته و سامانه های آن پاسخ گوی ایشان بود.
کاربران ایرانداک از ۱۵ اسفند سال ۱۳۹۸ تا ۱۵ فروردین امسال بیش از ۵۶۶.۰۰۰ بار از سامانه های گوناگون بازدید نمودند. در این میان، پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج) نزدیک به ۱۸۳.۰۰۰ هزار؛ وب سایت ایرانداک نزدیک به ۱۲۵.۰۰۰؛ سامانة ملی ثبت پایان نامه، رساله، و پیشنهاده نزدیک به ۳۶.۰۰۰؛ سامانة عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت) بیش از ۳.۰۰۰؛ وب سایت راهنمای پژوهش و پژوهشگران (پژوهش کار) بیش از ۳.۰۰۰؛ سامانة واژه نامه ها بیش از ۶.۰۰۰؛ و وب سایت راهنمای نگارش پایان نامه و رساله (راه) بیش از ۲.۰۰۰ بازدید داشتند. گروه پشتیبانی سامانه ‏های ایرانداک نیز در این بازه، بیش از هزار درخواست را از کاربرگ های سامانه ها یا با رایانامه دریافت کرد و پاسخ داد.
طبق اعلام روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، کاربران ایرانداک در این زمان بیش از هزار مدرک تازه (۵۵۲ اختتام نامه/ رساله، ۴۶۷ پیشنهاده و ۲۸ پارسای خارج کشور) در سامانة ملی ثبت پایان نامه، رساله، و پیشنهاده ثبت کردند. در این بازه نزدیک به ۶.۰۰۰ پیشینه از سامانة پیشینة پژوهش درخواست و پاسخ داده شد. سامانة همانندجو نیز در این زمان پذیرای بیش از ۲.۰۰۰ درخواست همانندجویی بود. افزون بر این، کاربران در این زمان، پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج) را نزدیک به ۲۶.۰۰۰.۰۰۰ بار جست وجو کردند.1399/03/27
00:15:10
5.0 / 5
2551
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
NeoPedia