NeoPedia
در جلسه كمیته دستگاهی حمایت از كرسی­ های نظریه ­پردازی تأكید شد

پشتیبانی از پژوهش های در رابطه با اقتصاد دیجیتال و آسیب­ های اجتماعی

پشتیبانی از پژوهش های در رابطه با اقتصاد دیجیتال و آسیب­ های اجتماعی

نئوپدیا: رئیس كمیته دستگاهی كرسی ­های نظریه­ پردازی شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: شورای عالی انقلاب فرهنگی از پژوهش ­های در رابطه با اقتصاد دیجیتال و آسیب­ های اجتماعی در حوزه كرسی های نظریه ­پردازی حمایت می­ كند.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، یازدهمین جلسه کمیته دستگاهی پشتیبانی از کرسی­ های نظریه ­پردازی، نقد و مناظره دانشگاه فرهنگیان با حضور اعضا در سالن شریعتمداری سازمان مرکزی این دانشگاه انجام شد.
در این نشست دکتر طاهری­ نیا؛ معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اظهار داشت: داشتن پژوهشگر خلاق و نوآور به حمایت مادی و معنوی ممتاز و ویژه نیاز دارد و دانشگاه هم حمایت لازم را انجام خواهد داد.
وی پیشنهاد نمود که یک فراکمیته در دانشگاه فرهنگیان به ­عنوان مرجعیت علمی در تربیت معلم برای کرسی­ های ترویجی دانشگاه تشکیل گردد و کمیته­ های تخصصی ذیل این فراکمیته فعالیت کنند.
در ادامه، دکتر علی اکبر مسگر، رئیس کمیته دستگاهی کرسی ­های نظریه­ پردازی شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: شورای عالی انقلاب فرهنگی از پژوهش ­های در رابطه با اقتصاد دیجیتال و آسیب­ های اجتماعی در حوزه کرسی های نظریه ­پردازی حمایت می­ کند.
بنا بر اعلام مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این نشست طرح نامه­ های روان شناسی: دوگانه سازش و زایش اثر شجاع عربان، زن در ایران باستان اثر دکتر علی عزیزیان، روش آموزش کاربردی قواعد عربی به ایرانیان و غیر عرب زبانان اثر محمد علی کاظمی تبار، شناسایی رویکرد بهینه ترکیب نمرات آزمون تعیین صلاحیت های حرفه ای معلمی دانشگاه فرهنگیان اثر حسن مشکاتی، نقد مبانی «قرآنیون» در نفی حجیت، احراز و اثبات سنت نبوی اثر زینب طیبی، بررسی نظریه ابن­تیمیه در انکار شاگردی ابن­ عبّاس نزد امام علی مقابل ­السلام و نقد آن با تاکید بر منابع اهل ­سنّت اثر معصومه شریفی، بررسی انگارة کفر از طرف محمّد بن صالح العُثَیمِین به باورمندان علم غیب برای غیر خداوند؛ و نقد آن با تاکید بر منابع فریقین اثر محسن رفیعی در کمیته دستگاهی بررسی و با اصلاحاتی به تصویب رسیدند.1399/07/14
13:44:14
5.0 / 5
1725
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
NeoPedia