NeoPedia

انجام تحقیقات پیشرفته تر در جهان درگیر كرونا

انجام تحقیقات پیشرفته تر در جهان درگیر كرونا

دانشگاه ˮنیوكاسل ˮ( Newcastle) استرالیا كه همواره از دانشگاه های پیشرو در پژوهش بوده است، اعلام نمود كه تحقیقات خویش را پیشرفته تر دنبال خواهد نمود.


به گزارش نئوپدیا به نقل از نیوکاسل هرالد، در میان شرایط نبود اطمینان در تحقیقات انجام شده در مورد پاندمی "کووید-۱۹"، دانشگاه نیوکاسل ارزش تحقیقات خویش را برجسته تر خواهد نمود.
مقرر است پروفسور "جنت نلسون"( Janet Nelson) معاونت تحقیقات و نوآوری یک سخنرانی عمومی عرضه نماید و این سخنرانی در حالی برگزار می شود که با عنایت به شیوع "کووید-۱۹"، دانشگاه ها به علت از دست دادن دانشجویان بین المللی، با افت شدید بودجه روبه رو هستند.
بودجه این ماه دولت فدرال یک بسته کمک مالی تحقیقاتی به ارزش یک میلیارد دلار بود تا به دانشگاه ها کمک گردد که با این بحران مقابله کنند.
دولت اعتقاد دارد که این پول در مورد پشتیبانی از بهترین و درخشان ترین ذهن هاست که ایده های آنها به بهبود شرایط کشور کمک می نماید.
مقرر است دولت استرالیا ۵.۶ میلیون دلار برای مطالعه روش های "تسریع در تجاری سازی تحقیقات غیرپزشکی با اولویت مشارکت های جدید بین دانشگاه ها و صنعت" هزینه کند.
در سال ۲۰۱۸ میلادی، محققان دانشگاه نیوکاسل بیشتر از ۱۰۹ میلیون دلار بودجه تحقیق و توسعه کسب کردند. از این میزان، ۳۴ میلیون دلار از جانب صنایع، خیرین و دیگر منابع تأمین شده است.
نلسون اظهار داشت: با افزایش فشار در رقابت برای کسب کمک های مالی، دانشگاه ها برای ادامه فعالیت خود به این بودجه نیازمندند.
منبع:

1399/08/06
13:17:16
5.0 / 5
1508
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
NeoPedia