NeoPedia
توسط محققان كشور محقق شد؛

تولید دیگ های بخار و مبدل ها در امتداد مصرف انرژی كمتر

تولید دیگ های بخار و مبدل ها در امتداد مصرف انرژی كمتر

یك شركت دانش بنیان پیشگام در تولید بویلرها و مبدل ها موفق به طراحی، تولید و ثبت محصولات دانش بنیان جدید با رویكرد كاهش مصرف انرژی شد.به گزارش نئوپدیا به نقل از معاونت علمی و فناوری، یک شرکت دانش بنیان، فعالیت خودرا در صنعت تاسیسات و انرژی با هدف طراحی، ساخت و تولید انواع سیستم های گرمایشی از سال ۷۳ شروع کرد.
از جمله تولیدات این مجموعه می توان به انواع دیگ های مورد استفاده در صنایع مختلف (بخار، آب داغ، آب گرم و روغن داغ)، مبدل های حرارتی، انواع فیلتر مایعات، دی اریتور، مخازن تحت فشار، انواع سیستم های کاهنده مصرف انرژی، پکیج های چند منظوره موتورخانه ای، هواسازهای گرمایشی (هیتر) و مشعل های صنعتی اشاره نمود.
مبدل های حرارتی تجهیزاتی هستند که برای انتقال حرارت بین دو سیال (مایع یا گاز) مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات در صنایع مختلف همچون نفت و گاز، تهویه مطبوع، خودرو و بسیاری دیگر از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. بویلر هم وسیله ای است که در آن سیال عامل (معمولا آب) گرم می شود یا به نقطه جوش می رسد. بویلر یک مخزن تحت فشار است که سیال در آن به درجه حرارت مورد نظر رسیده و مورد استفاده قرار می گیرد.
علی اصغر رحمانی مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: بیمارستان ها و مراکز درمانی، صنعت نفت، گاز و انرژی، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، هتل ها و مراکز اقامتی، کارخانجات و مراکز صنعتی، ارگان ها و سازمان های دولتی، سالن های ورزشی و استخرها و غیره همچون مکان هایی هستند که از خدمات و محصولات این شرکت استفاده می نمایند.
وی اضافه کرد: محصولات مجموعه ما در کنار ستاندن پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران، استانداردهای بین المللی را هم در تولید محصولات خود لحاظ می کند.

1399/08/22
13:07:59
5.0 / 5
1353
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
NeoPedia