NeoPedia

كنفرانس و نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر

كنفرانس و نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر

پنجمین كنفرانس و نمایشگاه بین المللی و دومین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر به صورت آنلاین برگزار می گردد.به گزارش نئوپدیا به نقل از معاونت علمی و فناوری، یکی از برنامه ­های اصلی پنجمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی، اعطای جایزه ملی انرژی­ های تجدیدپذیر است. شرکتهای فناوری که موفق به عرضه پروژه های برتر در این عرصه شوند یا خدمات مهندسی نوآورانه ای در حوزه انرژی های تجدیدپذیر عرضه کنند، برنده این جایزه خواهند شد.
این رویداد هم اکنون به علت همه گیری ویروس کووید ۱۹ به صورت آنلاین در روز ۲۶ آذر ماه سالجاری برگزار می شود.
بررسی چالش ­های پیش رو در توسعه انرژی ­های تجدیدپذیر و عرضه راهکارهایی برای بهبود فضای کسب و کار این حوزه در دوران کرونا و تحریم، همچون اهداف پیشبینی شده برای این رویداد است.
فعالان فناور، صنایع نرم و خلاق، شرکتهای دانش بنیان، استارت آپها، هسته های دانشگاهی و کلیه علاقه مندان به حوزه انرژی های تجدیدپذیر همچون شرکت کنندگان در این رویداد هستند. همینطور سازمان های بهره برداری مانند شرکتهای برق و شهرداری ها هم در این رویداد سالانه حضور خواهند یافت.
جوایزی هم به پژوهشگر برتر جوان با سن زیر ۳۵ سال و شخصیت علمی اثرگذار منتخب در این رویداد اعطاء خواهد شد.
همچنین نهادهای عمومی، سازمان ها، شرکتهای برق منطقه ای و توزیع استانی و شهرداری های که به انتخاب هیئت داوران، فعالیت مثمری در حوزه انرژی های تجدیدپذیر انجام داده اند هم جوایزی دریافت می کنند.
بررسی بازار توسعه انرژی­ های تجدیدپذیر و راهکارهای تحول آن و بررسی روند توسعه فناوری انرژی­ های تجدیدپذیر در دنیا، یکی دیگر از محورهای این کنفرانس است. در این همایش از سخنرانان خارجی هم دعوت شده است تا با حضور در این رویداد نقطه نظرات علمی خویش را با حاضران به اشتراک گذارند.
نخستین نمایشگاه در حوزه انرژی­ های تجدیدپذیر هم که همزمان با این کنفرانس برگزار می گردد به صورت آنلاین است. غرفه ها و فضای نمایشگاه به صورت سه بعدی مدل سازی شده است و مشارکت کنندگان ضمن دریافت این غرفه ها، امکان معرفی محصولات یا خدمات خود، اشتراک گذاری فیلم، عکس و کاتالوگ در غرفه خویش را هم خواهند داشت.


منبع:

1399/09/01
16:35:40
5.0 / 5
1230
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
NeoPedia