NeoPedia
برای اولین بار؛

رساله برتر دكتری حوزه مدیریت زنجیره تأمین انتخاب می شود

رساله برتر دكتری حوزه مدیریت زنجیره تأمین انتخاب می شود

رساله برتر دکتری حوزه مدیریت زنجیره تأمین برای نخستین بار در ˮهفتمین کنفرانس بین المللی لجستیک و مدیریت زنجیره تامینˮ انتخاب می شود.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، هفتمین کنفرانس بین المللی لجستیک و مدیریت زنجیره تأمین با اجتماع اعضای هیات علمی، اندیشمندان، متخصصین صنایع، و دانشجویان از سراسر دنیا با هدف ایجاد زمینه ای برای تبادل اطلاعات، تجربیات، و دستاوردهای علمی و پژوهشی در مورد یافته های نظریه و کاربردی اخیر در تحقیقات و صنایع در ارتباط با لجستیک و زنجیره تأمین ۳ و ۴ دیماه ۱۳۹۹ توسط دانشگاه خوارزمی و با همکاری انجمن لجستیک ایران برگزار می گردد.
بر مبنای اعلام دانشگاه خوارزمی، این کنفرانس فرصتی برای تشویق فعالین حوزه لجستیک و زنجیره تأمین، اظهار نظر در مورد موضوعات به روز زنجیره تأمین در سطح ملی و بین المللی، و تقویت همکاری دانشگاه و صنعت است.
مدیریت زنجیره تأمین حوزه ای میان رشته است و رشته های مختلفی همچون مهندسی صنایع، مدیریت، اقتصاد، کامپیوتر و... همچون مخاطبین این حوزه هستند.
در این کنفراس رساله برتر دکتری حوزه مدیریت زنجیره تأمین برای نخستین بار در سطح کشور انتخاب می شود و پنج سخنران کلیدی از افراد شناخته شده این حوزه همچون رئیس فدراسیون بین المللی انجمن های تحقیق در عملیات بعنوان میهمان ویژه در این کنفرانس حضور دارند.
بیشتر از ۴۲۰ مقاله از کشورهای مختلف همچون ایران، استرالیا، نیوزیلند، انگلستان، مالزی، امریکا، هند، عراق، ترکیه، اتیوپی، سریلانکا، الجزایر، مراکش، صربستان، بوسنی و هرزگوین و... در این کنفرانس دریافت شده است.
همینطور نشست تخصصی با حضور اندیشمندان ایرانی و خارجی با عنوان "مدیریت زنجیره تأمین در شرایط کووید ۱۹" برنامه ریزی شده و برگزار می شود. این نشست با پشتیبانی علمی مجله بین المللی International Journal of Supply and Operation Research برگزار می گردد.
با عنایت به تعداد بالای مقالات، عرضه دیجیتالی مقالات (پذیرفته شده پوستری) قبل از برگزاری کنفرانس از راه سامانه LMS دانشگاه خوارزمی برنامه ریزی شده است و علاوه بر رقابت انتخاب رساله برتر دکتری، دو مسابقه دیگر شامل مسابقه دفاع ۳ دقیقه ای و انتخاب کتاب برگزیده هم در حوزه مدیریت زنجیره تأمین برنامه ریزی شده است و مرحله نهایی آنها طی کنفرانس برگزار می گردد.
همچون خصوصیت های دیگر این کنفرانس، می توان به مشارکت بیشتر از ۳۶ کشور، حضور بیشتر از ۳۰ استاد برجسته خارجی در کمیته علمی کنفرانس، همکاری علمی انجمن ها، دانشگاه ها و مؤسسات معتبر داخلی و خارجی و نمایه شدن مقالات در پایگاه های معتبر بین المللی از جمله: ESCI، Scopus، ISC، EI-Compendex، SCImage، DBLP، Mathematical Reviews، and etc. اشاره نمود. مقالات برگزیده هم توسط ناشر بین المللی اشپرینگر چاپ می شود.
منبع:

1399/09/19
17:45:34
5.0 / 5
1140
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
NeoPedia