NeoPedia
تا ۳ سال آینده ؛

پروازهای جهانگردی تاكسی های هوایی در سنگاپور شروع می شود

پروازهای جهانگردی تاكسی های هوایی در سنگاپور شروع می شود

نئوپدیا: شرکت آلمانی ولوکوپتر از آغاز پروازهای تاکسی هوایی ساخت خود در سنگاپور با هدف جلب جهانگرد آگاهی داده است.به گزارش نئوپدیا به نقل از نیواطلس، تاکسی هوایی مورد اشاره که ای وی تول نام دارد، مقرر است ظرف دو تا سه سال آینده به شکل گسترده برای جابجایی مسافر و نیز جلب جهانگرد در سنگاپور مورد استفاده قرار بگیرد.
علاقمندان به سفر با این تاکسی هوایی بلیط های استفاده از آنرا پیش خرید کرده اند و فعلاً امکان خرید بلیط جدید برای سفر با آن وجود ندارد. ولوکوپتر در سال ۲۰۱۹ چند پرواز آزمایشی را با بهره گیری از این تاکسی هوایی انجام داده بود.
سنگاپور امیدوار است از این طریق مشکلات ترافیکی محدود خودرا باز هم کم کند و بتواند با جلب نظر افراد ثروتمند از ارائه خدمات تاکسی هوایی درآمدزایی کند. دولت این کشور هم اعلام نموده از تحقیق و پژوهش دراین زمینه استقبال می کند.
قرار است دولت سنگاپور بودجه ای را به تحقیقات در زمینه تولید تاکسی های هوایی خودران، ارتقای فناوری باتری آنها و نیز شیوه های تولید این تاکسی ها اختصاص دهد. همین طور گروهی ۲۰۰ نفره از همکاران ولوکوپتر طی سه سال آینده در سنگاپور مستقر می شوند تا پروازهای این تاکسی های برقی خودران و هوایی را مدیریت کنند.


منبع:

1399/09/22
12:34:49
5.0 / 5
944
تگهای خبر: پژوهش , تولید , خدمات , خرید
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
NeoPedia