NeoPedia
مدیركل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان خبر داد

عرضه ۲۰۵ مقاله به نخستین كنگره ملی دانشگاه و كووید – ۱۹

عرضه ۲۰۵ مقاله به نخستین كنگره ملی دانشگاه و كووید – ۱۹

مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان ضمن اشاره به عرضه بیشتر از ۲۰۵ مقاله به نخستین کنگره ملی دانشگاه و کووید - ۱۹ اظهار داشت: این کنگره با هدف بررسی تاثیرات و نتایج بیماری کرونا بر دانشجویان و جامعه دانشگاهی، اول و دوم بهمن ماه به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف و به صورت مجازی برگزار می گردد.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، دکتر مجید صفاری نیا، رئیس شورای سیاستگذاری این کنگره اظهار نمود: این کنگره علمی با مشارکت فعال دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان و مراکز مشاوره دانشگاه های صنعتی شریف، شیراز و تهران برگزار می گردد.
وی در مورد محورهای این همایش اظهار داشت: سبک زندگی، نتایج روانشناختی، نتایج آموزشی، نتایج اجتماعی، نتایج خانوادگی، دانشگاه بعد از کرونا، پیشگیری و رفتارهای بهداشتی؛ بهداشت، ایمنی، محیط زیست و کووید۱۹ محورهای پژوهشی کنگره دانشگاه و کووید ۱۹ هستند.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، در این همایش ۶ نشست تخصصی کاربردی با حضور متخصصان پیشبینی شده است که خدمات مشاوره و مددکاری دانشگاه ها در دوران کرونا، خدمات بهداشتی و جلوگیری از کرونا در دانشگاه ها، چالش های آموزش مجازی از منظر دانشجویان و اساتید در دوران کرونا، ابعاد روان شناختی خانواده دانشجو در دوران کرونا، ابعاد جامعه شناختی و فرهنگی دانشجویان در روزهای کرونا و آموزش مجازی دانشجو در دوران کرونا و پسا کرونا از عناوین برخی از این نشست ها خواهد بود.
دکتر صفاری نیا اظهار داشت: ۲۰۵ مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شده بود که بعد از داوری ۳۸ مقاله مورد پذیرش نهایی قرار گرفته است و در زمان برگزاری کنگره توسط محققان عرضه می شود.
وی اظهار داشت: در این کنگره دانشگاه های پیام نور، الزهرا، شاهد، شهید بهشتی، صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، علامه طباطبایی، علم و صنعت ایران، فنی وحرفه ای، هنر تهران، امام صادق (ع) و تربیت دبیر شهید رجایی همکاری دارند.
دکتر صفاری نیا در انتها اضافه کرد: این کنگره به مدت دو روز به شکل مجازی میزبان علاقه مندان خواهد بود و تلاش می شود نتیجه نشست ها بعنوان راهبردهای اجرایی در دوران کرونا و پسا کرونا مورد استفاده سازمان دانشجویان و دانشگاه ها قرار گیرد.1399/10/24
23:54:39
0.0 / 5
1094
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , پژوهشی , خدمات
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
NeoPedia