NeoPedia

پاسخ به ۱۰ نیاز فناورانه صنایع توسط یك شركت دانش بنیان

پاسخ به ۱۰ نیاز فناورانه صنایع توسط یك شركت دانش بنیان

یک شرکت دانش بنیان موفق شد تا بوسیله ارتباط با شرکت های صنعتی استان البرز بیش از 10 نیاز فناورانه صنایع را پاسخ دهد.به گزارش نئوپدیا به نقل از معاونت علمی و فناوری، علیرضا رضایی مدیرعامل شرکت دانش بنیانی اظهار داشت: این مجموعه دانش بنیان باتوجه به نیاز مبرم صنایع مختلف به تکنولوژی های جدید کوشش کرد تا بعنوان یک کارگزار حرفه ای تبادل فناوری عمل کند. یکی از وظایفی که این مجموعه برای خود تعریف کرده است، بازاریابی و فروش محصولات فناورانه دانش بنیان است.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان اضافه کرد: یکی دیگر از اهداف این شرکت، انتقال فناوری است. این حوزه شامل شناسایی نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی و رفع آنست. دراین زمینه از همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان البرز نیز بهره مند شده ایم و با کمک این نهاد، نیازهای مختلف فناورانه شرکت های صنعتی را شناسایی کردیم.
به گفته وی، سپس در بین فعالان فناور و مخترعان و فعالان دانش بنیان جستجو می نماییم تا ببینیم چه کسی از توانایی پاسخگویی به این نیاز فناورانه برخوردارست. در نهایت نیز میان شرکت دانش بنیان و شرکت صنعتی یک تفاهم همکاری منعقد می شود.
رضایی ضمن اشاره به کارهای دانش بنیان صورت گرفته در این شرکت اضافه کرد: در سال قبل یکی از بزرگترین رویدادهای کارآفرینانه کشور توسط این شرکت دانش بنیان اجرا شد. در این رویداد ۵۵۲ نشست رو در رو انجام شد و در مجموع ۱۷۶ نیاز فناورانه از سراسر کشور در این رخداد عنوان شد.
این فعال دانش بنیان در ادامه ضمن اشاره به کارهای صورت گرفته برای توسعه تبادل فناوری، اظهار داشت: یکی دیگر از کارهای این شرکت، جذب سرمایه برای استارت اپ ها است. به همین دلیل یک سامانه تأسیس کرده ایم که استارت اپ ها و سرمایه گذاران به آن مراجعه می کنند و طرح ها و درخواست های خودرا بارگذاری می کنند. در نهایت نیز قرارداد همکاری میان این دو بخش، منعقد می شود.
وی همین طور بیان کرد: هم اکنون نیز یک سامانه جدید تأسیس کرده ایم تا نیازهای فناورانه ادارات، نهادها، سازمان ها، وزارتخانه ها و شرکت های مختلف را که به صورت پراکنده مطرح گردیده است را در آن به صورت متمرکز و تجمیعی، ارائه شود.

1399/10/29
17:43:04
0.0 / 5
1204
تگهای خبر: تكنولوژی , شركت , صنعت , فروش
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
NeoPedia