NeoPedia
با حكم رئیس جهاد دانشگاهی انجام شد؛

انتصاب اعضای كنفرانس بین المللی پژوهش های نشر ترجمه و توسعه فرهنگی

انتصاب اعضای كنفرانس بین المللی پژوهش های نشر ترجمه و توسعه فرهنگی

نئوپدیا: با حکم رئیس جهاددانشگاهی رئیس، دبیر علمی، دبیر اجرائی و رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر، ترجمه و توسعه فرهنگی جهاددانشگاهی منصوب شدند.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی در حکمی دکتر عیسی علیزاده را بعنوان رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس، دکتر سیدسعید هاشمی را بعنوان دبیر علمی کنفرانس، دکتر حامد علی اکبرزاده را بعنوان رئیس کنفرانس و توحید اسدی را بعنوان دبیر اجرائی «نخستین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر: ترجمه و توسعه فرهنگی» جهاد دانشگاهی منصوب نمود.
در قسمتی از این حکم آمده است: امید است با استفاده حداکثری از تجارب موجود، در ارتقاء و گسترش بیش از پیش پژوهش نشر، ترجمه و توسعه فرهنگی و انجام این وظیفه مهم، موفق و مؤید باشید.
اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر، رویدادی علمی پژوهشی است که 23 فروردین 1400 به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ انجام می شود.
در فراخوان این کنفرانس آمده است: از پژوهشگران در تمامی حوزه های در رابطه با مطالعات و پژوهش های نشر برای ثبت و ارائه مقالات خود در اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر دعوت به عمل می آید. آثار پژوهشی در رابطه با «ترجمه و توسعه فرهنگی» که بعنوان محور ویژه این کنفرانس مشخص شده است، بطور خاص مورد توجه قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، آخرین مهلت ارسال چکیده جهت شرکت در این کنفرانس هفتم اسفند 1399 اعلام شده است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات و دریافت جزئیات درباره این رویداد می توانند به پایگاه اینترنتی http: //pubconf.isba.ir مراجعه کنند.
منبع:

1399/11/04
22:16:34
0.0 / 5
1024
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان نئوپدیا
NeoPedia