NeoPedia
در جلسه شورای پژوهشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی بررسی شد

سیاست های حمایتی دانشگاه علوم توانبخشی از طرح های پژوهشی

سیاست های حمایتی دانشگاه علوم توانبخشی از طرح های پژوهشی

شورای پژوهشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با حضور رئیس دانشگاه، معاونان آموزشی و درمان، مدیران پژوهش و آموزش، و تعدادی از روسای مراکز تحقیقاتی به صورت حضوری و مجازی تشکیل شد.به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، دکتر فریبا یادگاری مدیر پژوهش ضمن اشاره به حضور معاون آموزشی و مدیر آموزش تحصیلات تکمیلی، مبحث تصمیم گیری درباره رساله هایی که احتیاج به حمایت مالی دارند (تبدیل رساله به طرح)، به تبادل نظر گذاشت و در نهایت، راهکار برقراری ارتباط دانشجویان از راه گروه های آموزشی با مراکز تحقیقاتی عنوان شد، ولی برای روشن شدن مسیر ارتباطی، مقرر شد پروتکلی به این منظور تهیه و در جلسه بعدی شورای پژوهش به تصویب برسد.

وضعیت طرح های تحقیقاتی که توسط هیات علمی در سامانه پژوهان ثبت می شوند ولی جزو طرح های HSR قرار نمی گیرند، مبحث دیگر دستورجلسه شورا بود که با نظرهای مختلف از جانب اعضا روبه رو شد و لذا، تهیه پروتکل دقیق برای این مورد و طرح آن در جلسه بعدی شورای پژوهش تصمیم اعضا بود.

تعهدات طرح های پژوهشی هم در این شورای مورد بررسی قرار گرفت که دکتر یادگاری با قرائت دستورالعمل در ارتباط با طرح های پژوهشی، بندهای در ارتباط با تعهدات را بیان کرد که موارد مبهم آن به تبادل نظر گذاشته شد.

همچنین با نظر اعضا و تایید رئیس دانشگاه، سیاست های حمایتی دانشگاه از طرح های پژوهشی مطابق با ارزیابی ها و شاخصهای اعتباربخشی وزارت بهداشت مورد تاکید قرار گرفت.

بنابر اعلام وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، در ادامه این جلسه، درخواست مجریان طرح های پژوهشی عنوان شد که هر یک، بررسی و تصمیم گیری نهایی انجام شد.

منبع:

1400/02/18
10:23:43
5.0 / 5
1275
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
NeoPedia