NeoPedia

نحوه فعالیتهای پژوهشی در دانشگاه تربیت مدرس

نحوه فعالیتهای پژوهشی در دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش نئوپدیا معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه طی اطلاعیه شماره پنج، نحوه فعالیتهای پژوهشی تا اطلاع ثانوی را اعلام نمود.به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، بر اساس این اطلاعیه نحوه فعالیتهای پژوهشی دانشگاه تا اطلاع ثانوی به شرح زیر است:

۱- صرفا" دانشجویان و پژوهشگرانی که مشمول شرایط سطح سه هستند، امکان حضور در دانشگاه و ورود به خوابگاه را خواهند داشت. لزوم دارد سایر دانشجویان پس از اعلام بازگشت به وضعیت سطح ۲ به دانشگاه و خوابگاه رجوع کنند. اسکان متقاضیان در خوابگاه تابع قوانین و مقررات معاونت دانشجویی است.

۲- صدور مجوز فعالیت پژوهشی صرفاً برای دانشجویان و پژوهشگرانی که تا تاریخ صدور این اطلاعیه مجوز حضور در آزمایشگاه را دریافت کرده و مشمول سطح سه هستند مقدور است. زمان صدور مجوزهای جدید برای فعالیت در آزمایشگاه ها متعاقبا در صورت ادامه روند کاهشی شیوع بیماری و اعلام وضعیت سطح دو اعلام می شود.

۳- عرضه گواهی سلامت از پزشک محل سکونت به مسئول خوابگاه بر مبنای ابلاغ مرکز بهداشت الزامی است.

۴- صدور مجوز فعالیت، مشروط به نظارت مستمر و هدایت استاد راهنما و با مسئولیت کمیته ایمنی دانشکده امکان پذیر است.

۵- به منظور حفظ سلامت دانشجویان لازم است کمیته ایمنی دانشکده ها نظارت کاملا سخت گیرانه بر فعالیت افراد در آزمایشگاه ها اعمال کنند. طی بازدیدهای سرزده در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت پروتکل ها، مجوزها بلافاصله لغو خواهد شد.

۶- صدور مجوز بر مبنای درخواست دانشجو و استاد راهنما مطابق روال گذشته، بعد از تایید کمیته ایمنی دانشکده و اعلام اسامی افراد حائز شرایط توسط ریاست دانشکده به مدیریت حراست دانشگاه انجام خواهد پذیرفت.

۷- ارسال رونوشت مکاتبه در ارتباط با اعلام اسامی افراد دارای مجوز فعالیت آزمایشگاه ها توسط ریاست دانشکده به معاونت پژوهشی دانشگاه الزامی است.

۸- با عنایت به شرایط، برای دانشجویانی که با اعمال محدودیت ها از فعالیتهای پژوهشی میدانی و آزمایشگاهی محروم می شوند دانشگاه به صورت متناسب افزایش مهلت تحصیل بدون احتساب در سنوات آموزشی و خوابگاهی و سایر موارد مرتبط، لحاظ می کند.

۹- فعالیتهای پژوهشی، آزمایشگاهی و حضور دانشجویان و پژوهشگران در دانشگاه مشمول پروتکلهای ابلاغ گردیده به دانشگاه توسط مراجع ذی ربط است و هرگونه تغییر در موارد ذکر شده از راه اطلاعیه های آتی ابلاغ خواهد گردید.

جدول سطح بندی از راه لینک زیر قابل دسترسی است:

جدول سطح بندی


1400/02/27
08:54:29
5.0 / 5
978
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
NeoPedia