NeoPedia

دهمین نمایشگاه اینوتكس 2021 شروع به كار كرد

دهمین نمایشگاه اینوتكس 2021 شروع به كار كرد

نئوپدیا: دهمین نمایشگاه اینوتکس 2021 از امروز به مدت 3روز در پارک فناوری پردیس شروع به کار کرد.به گزارش نئوپدیا به نقل از مهر، دهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۲۱) با رویدادها و بخش های جانبی از امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت شروع به کار کرد و تا 31 اردیبهشت ماه جاری در فضایی باز واقع در پارک فناوری پردیس ادامه دارد.
بر اساس آمارها در طول این زمان، مجموعا بیش از ۱۸۵۰ شرکت و استارت آپ ایرانی حضور دارند.
در دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس بیش از ۳۰۰ استارت اپ، شرکت فناور و دانش بنیان، شتابدهنده و مرکز نوآوری، مرکز رشد و پارک فناوری و... به ارائه تازه ترین محصولات و خدمات فناورانه خود می پردازند.
اینوتکس هر ساله بمنظور توسعه مشارکت و همکاریهای فناورانه، تشویق جوانان به کارآفرینی و نیز فرهنگ سازی سرمایه گذاری در حوزه های نوآورانه، رویدادها و بخش های جانبی مختلفی در کنار این نمایشگاه انجام می شود.
استیج عمومی اینوتکس همچون بخش های جانبی این رویداد است که بیش از ۳۰ ساعت سخنرانی، پنل و گفتگو با موضوع فرهنگ سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان با معرفی نمونه های موفق ارائه می شود.
در بخش استیج تخصصی اینوتکس (ایستگاه آینده) با اهمیت ترین روندهای نوآوری در دنیا شامل پنج حوزه «کلان داده ها»، «ظهور NBIC»، «اینترنت اشیا»، «رایانش ابری» و «هوش مصنوعی» بررسی می شود.
اینوتکس پیچ این رویداد، رقابتهای استارت آپی است که در ۶ استان مختلف کشور برگزار شده و فینال آن همزمان با رویداد اینوتکس و در حضور با سرمایه گذاران انجام می شود.
در بخش کافه سرمایه اینوتکس نیز مجموعه جلسات سرمایه گذاری بین استارت آپ ها و سرمایه گذاران انجام می شود.
همچنین رویداد اینو جوان که طی آن کارگاه های تفکر خلاق و حل مسئله برای نوجوانان همراه با بازی و سرگرمی است، در حاشیه اینوتکس انجام خواهد شد.
در مراسم افتتاحیه نمایشگاه اینوتکس سفرای کشورهای استرالیا، بلغارستان، رومانی، بولیوی، مکزیک، یمن و بنگلادش حضور دارند.


منبع:

1400/02/28
21:42:24
5.0 / 5
1022
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
NeoPedia