NeoPedia

روسیه خودروی برقی پرنده ۶ نفره ساخت

روسیه خودروی برقی پرنده ۶ نفره ساخت

به گزارش نئوپدیا روسیه هم به جمع کشورهایی پیوست که در زمینه تولید خودرو های برقی پرنده سرمایه گذاری می کنند. نمونه اولیه این خودروی هیبریدی امکان حمل ۶ نفر را دارد.به گزارش نئوپدیا به نقل از نیواطلس، این خودرو که سایکلو کار نام دارد، می تواند به جای حمل افراد حداکثر ۶۰۰ کیلوگرم بار حمل کند و مسافتی حداکثر ۵۰۰ کیلومتری را با بهره گیری از سیستم پیشرانه منحصر به فرد خود طی نماید.
سیستم پیشرانه این خودروی برقی هوایی، سیستم چرخشی مافوق پاسخگو نام دارد و متشکل از چهار توربین چرخنده با پره های قدرتمند است. انتظار می رود نمونه نهایی این خودروی برقی پرنده تا سال ۲۰۲۲ آماده شود. جهت حرکت پره ها با چرخش مداوم آنها به دور محور خود تغییر می کند و همین مساله گردش های سریع این خودروی پرنده را ممکن می کند.
استفاده از سیستم پیشرانه مذکور حداکثر سرعت خودروی پرنده مذکور را به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت می افزاید که البته در مقایسه با دیگر محصولات مشابه رکوردی منحصر به فرد محسوب نمی گردد. قطر توربین های حاوی پره های این خودروی هوایی ۱.۵ متر است.
قرار است این محصول بگونه ای طراحی و تولید شود که هم امکان هدایت آن با خلبان وجود داشته باشد و هم بتوان آنرا به صورت خودران و بدون احتیاج به خلبان فیزیکی به پرواز درآورد. قیمت نهایی این محصول هنوز اعلام نشده است.

1400/04/01
10:59:38
5.0 / 5
1166
تگهای خبر: تولید , خودران , خودرو , سیستم
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
NeoPedia