NeoPedia
رئیس اتحادیه تولیدكنندگان و صادركنندگان تجهیزات پزشكی مطرح كرد؛

امکان راه اندازی خط تولید تجهیزات پزشکی ایرانی در پاکستان

امکان راه اندازی خط تولید تجهیزات پزشکی ایرانی در پاکستان

نایب رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی اظهار داشت: ایران می تواند با صادرات دانش فنی و قطعات مصرفی، تجهیزات پزشکی ایرانی را به پاکستان صادر کند.به گزارش نئوپدیا به نقل از مهر، رضا کمپانی نایب رییس اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی امروز در مجموعه رویدادهای یکشنبه های صادراتی و نشست آنلاین با تجار پاکستانی که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی بصورت آنلاین برگزار شد، اظهار داشت: این اتحادیه صادرات تجهیزات و ملزومات پزشکی های تک را بر عهده دارد.
وی با اعلان اینکه صادرات تجهیزات و ملزومات پزشکی به سه طریق انجام می شود، اضافه کرد: تولیدات محصولات ایرانی در کشور و صادرات به سایر کشورها، تولید در ایران و صادرات با سایر برندهای اروپایی و صادرات به کشورهای مختلف، صادرات دانش فنی و قطعات مورد نیاز از ایران بمنظور راه اندازی خط تولید در آن کشور، از روش های صادرات تجهیزات و ملزومات پزشکی به شمار می روند.

کمپانی با اعلان اینکه هر یک از دستاوردهای حوزه تجهیزات پزشکی که صادر می شوند مجوز صادرات و CE دارند، عنوان کرد: حدودا ۶۰ درصد صادرات تجهیزات پزشکی توسط شرکتهای اتحادیه تجهیزات پزشکی انجام می گیرد و این شرکتها هشتاد درصد از سهم بازار صادراتی را به خود اختصاص داده اند.
نایب رییس اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی درباب همکاری با پاکستان اشاره کرد: ما می توانیم بوسیله فروش دانش فنی و قطعات مورد نیاز تجهیزات پزشکی روش سوم صادراتی را در قالب همکاری با پاکستان در پیش بگیریم.

بگفته کمپانی، این کشور می تواند فضای کاری، سرمایه گذار و نیروی انسانی را در اختیار شریک و تولید کننده ایرانی قرار دهد.

نایب رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی اظهار داشت: هم اکنون ایران در ۶ کشور چک، بلاروس، ترکیه، عراق، مالزی و سوئد خط تولید تجهیزات پزشکی را راه اندازی کرده و سالهاست که محصول ایرانی را با همکاری این کشورها به تولید می رساند.

وی افزود: حالا بوسیله یکی از کشورها صادرات به پاکستان انجام می گیرد اما ما می توانیم بوسیله تهاتر بدون نیاز به نقل و انتقالات مالی با این کشور همکاری داشته باشیم.

کمپانی افزود: بدین سبب لازم است برای پیش بردن اهداف و همکاری دو طرف، برنامه ای با حضور تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ایرانی و سرمایه گذاران پاکستانی انجام بگیرد.

وی درباب کیفیت و قیمت تجهیزات پزشکی ایرانی اظهار داشت: عمدتاً این تجهیزات از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار می باشند. امیدواریم که روابط خوبی بین دو کشور ایران و پاکستان انجام بگیرد.

1400/06/15
11:13:36
5.0 / 5
658
تگهای خبر: آنلاین , تولید , شركت , فروش
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
NeoPedia