NeoPedia

سرپرست مرکز شرکتها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی منصوب گردید

سرپرست مرکز شرکتها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی منصوب گردید

نئوپدیا: معاون علمی و فناوری رییس جمهور در حکمی رضا اسدی فرد را بعنوان سرپرست حوزه مرکز شرکتها و موسسات دانش بنیان منصوب نمود.به گزارش نئوپدیا به نقل از معاونت علمی و فناوری، سورنا ستاری در حکمی دکتر رضا اسدی فرد را بعنوان سرپرست مرکز شرکتها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی منصوب نمود.

ستاری در این حکم خطاب به اسدی فرد آورده است:
«نظر به توانمندی، تعهد، تجربیات و سوابق بهادار جنابعالی در زمینه امور فناوری و شرکت های دانش بنیان، شما را بعنوان «سرپرست مرکز شرکتها و موسسات دانش بنیان» منصوب می نمایم.
پیگیری مجدانه وظایف و امور محوله خصوصاً اجرای موثر و هدفمند قانون پشتیبانی از شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات، مورد انتظار بوده و بهره گیری از ظرفیت های این قانون در تسهیل فعالیت شرکت های دانش بنیان و خلاق مبتنی بر سیاست های کلان علمی و فناوری با رویکرد افزایش سهم و نقش این شرکتها در اقتصاد کلان کشور مورد تاکید است.
از درگاه خداوند سبحان دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی هم راستا با سیاست ها و راهبردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مسالت دارم.
همچنین بدینوسیله از زحمات و کوشش های خالصانه دکتر محمدصادق خیاطیان یزدی در طول مدت تصدی این مسئولیت صمیمانه قدردانی می نمایم.»


منبع:

1400/08/05
20:03:51
5.0 / 5
840
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
NeoPedia