NeoPedia

ارائه خدمات پستی فدرال اکسپرس با پهپادهای باربری سنگین

ارائه خدمات پستی فدرال اکسپرس با پهپادهای باربری سنگین

شرکت پستی فدرال اکسپرس می خواهد از پهپادهایی جدید با توانایی حمل بار بالا بمنظور نقل و انتقال انواع محموله ها و رساندن آنها به مقصد استفاده نماید.به گزارش نئوپدیا به نقل از نیواطلس، شرکت الروی ایر که قبلاً پهپادی با ظرفیت حمل ۲۲۷ کیلوگرم بار را با بُرد بیش از ۴۸۰ کیلومتر بصورت آزمایشی ساخته بود، می خواهد این محصول را جهت استفاده در اختیار فدکس قرار دهد.
این شرکت با استارت آپی مستقر در سانفرانسیسکو همکاری کرده تا آزمایش های طراحی شده برای انتقال محموله های هوایی بین مراکز خودرا شروع کند و این پروازهای آزمایشی از سال آینده شروع می شود.
فدرال اکسپرس مانند دیگر شرکت های پستی معروف مانند DHL، امکان استفاده از پهپاد برای ساده سازی عملیات خود در آینده بررسی نموده و الان چشمان خودرا به آسمان معطوف کرده است. این شرکت می گوید همکاری اش با الروی ایر به سال ۲۰۲۰ بازمی گردد و الان درحال بررسی طرح هایی جهت استفاده از پهپاد باری آن شرکت در قالب قسمتی از عملیات لجستیکی خود است.
پهپادهای پستی الروی ایر محتویات خودرا در ظرفی به شکل قایق حمل می کنند و از یک موتور هیبریدی گازی برقی برای دستیابی به برد چشم گیر خود استفاده می نمایند.

1401/01/16
20:57:10
5.0 / 5
323
تگهای خبر: خدمات , شركت , موتور
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
NeoPedia