NeoPedia

برگزاری ۴۰۵ جلسه سرمایه گذاری در حاشیه اینوتکس ۲۰۲۲

برگزاری ۴۰۵ جلسه سرمایه گذاری در حاشیه اینوتکس ۲۰۲۲

به گزارش نئوپدیا یکی از برنامه های اینوتکس ۲۰۲۲ فروم حکمرانی تنظیم گری است که پیشبینی شده ۴۰۵ جلسه سرمایه گذاری بین فناوران و سرمایه گذاران برگزار گردد.به گزارش نئوپدیا به نقل از مهر، سجاد عباسی فشمی دبیر اجرایی یازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس امروز در افتتاحیه اینوتکس ۲۰۲۲ که در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد اظهار داشت: نمایشگاه اینوتکس با شعار «نوآوری و فناوری زیر یک سقف» ده سال است که برگزار می گردد.

وی افزود: این نمایشگاه با سه هدف «سرمایه گذاری و سرمایه پذیری فناوری»، «همکاری های B۲B» و «شبکه سازی در حوزه فناوری» برگزار می گردد.

دبیر اجرایی یازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس با اشاره به اینکه ۴۰۰ استارت آپ شرکت دانش بنیان در این دوره از نمایشگاه حضور دارند اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه رویدادهای مختلفی برگزار می گردد که فناوران بتوانند مشکلات خویش را در توسعه کسب و جذب سرمایه برطرف کنند.

وی اضافه کرد: در یکی از بخش های اینوتکس ۴۰۵ جلسه سرمایه گذاری در فروم حکمرانی تنظیم گری یا رگولاتوری دانش بنیان ها برگزار می گردد. مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس امروز در افتتاحیه یازدهمین دوره نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس که در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد اظهار داشت: یازده دوره است که به صورت سالانه فناوران و نخبگان به بهانه اینوتکس دور هم جمع می شوند. به نقل از ایشان، سال جاری ۴۰۰ مجموعه استارت آپی و شرکت دانش بنیان در اینوتکس ۲۰۲۲ محصولات خویش را به معرض نمایش گذاشته اند. به قول رئیس پارک فناوری پردیس، طی ۱۰ سال برگزاری اینوتکس پارک از رشد و توسعه خوبی برخوردار بوده که بر مبنای برآوردها این رشد ۵ برابر بوده است. صفاری نیا اظهار داشت: ۱۰ سال دیگر هم این رشد پنج برابر خواهد شد. رئیس پارک فناوری پردیس با اشاره به اینکه سهم بزرگی از اقتصاد دانش بنیان به واسطه فعالیت شرکتهای دانش بنیان پارک فناوری پردیس محقق شده افزود: این نشان داده است که توانستیم به خوبی در اکوسیستم فناوری و نوآوری نقش آفرینی نماییم. به نقل از ایشان، ما امید به آینده را در نسل آینده که در زمینه علم و دانش فعالیت می نمایند افزایش می دهیم و امکانات خوبی برای آنها فراهم نموده ایم.
به گزارش نئوپدیا به نقل از مهر، یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۲) با حضور ۴۰۰ استارت آپ و شرکت دانش بنیان در پارک فناوری پردیس از امروز شروع به کار کرد.

نمایشگاه اینوتکس یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری در ایران است که هر ساله توسط پارک فناوری پردیس و با حضور کارآفرینان و صاحب نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می گردد.

این نمایشگاه در فضایی به وسعت پنج هزار متر و با حضور حدود ۴۰۰ شرکت دانش بنیان و صنعتی داخلی، استارت آپ، شتاب دهنده، شرکت فناور مستقر در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد برگزار شده که جدید ترین محصولات و خدمات فناورانه به بازدیدکننده های حضوری و برخط عرضه می شود.

1401/02/21
20:20:42
5.0 / 5
269
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
NeoPedia