NeoPedia

پاویون ایران در نمایشگاه تجهیزات پزشكی تایلند برگزار می گردد

پاویون ایران در نمایشگاه تجهیزات پزشكی تایلند برگزار می گردد

نئوپدیا: پاویون ملی ایران در نمایشگاه صنعت تجهیزات پزشكی تایلند ( Medical Fair Thailand )بیستم تا ۲۲ شهریورماه در تایلند انجام می شود.به گزارش نئوپدیا به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پاویون ملی ایران در نمایشگاه صنعت تجهیزات پزشكی تایلند ( Medical Fair Thailand ) با حمایت مركز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شكوفایی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی ۲۰ تا ۲۲ شهریورماه سال جاری برپا می شود.
نمایشگاه تجهیزات پزشكی تایلند ( Medical Fair Thailand ) بزرگترین و پیشروترین نمایشگاه آسیا در حوزه صنعت تجهیزات پزشكی به حساب می آید كه به صورت دوسالانه انجام می شود. در این نمایشگاه شركت های مختلف كوچك، متوسط و بزرگ به معرفی محصولات خود می پردازند.
مركز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری، صندوق نوآوری و شكوفایی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی باز با هدف كمك به صادرات محصولات دانش بنیان ساخت ایران و ایجاد و تقویت برندهای ایرانی درحوزه تجهیزات پزشكی، در نظر دارند برای حضور شركت های دانش بنیان برتر داخلی، مبادرت به برگزاری پاویون ملی ایران در نمایشگاه صنعت تجهیزات پزشكی تایلند كنند.
نهمین دوره این نمایشگاه در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ برابر با ۲۰ تا ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ انجام می شود.


منبع:

1398/02/11
20:39:16
5.0 / 5
4489
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
NeoPedia