NeoPedia

حضور متخصصان پژوهشكده سل و بیماری های ریوی در كنگره بین المللی ECBIP

حضور متخصصان پژوهشكده سل و بیماری های ریوی در كنگره بین المللی ECBIP

به گزارش نئوپدیا متخصصان دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی به عرضه دستاوردها و نتایج تحقیقات خود در كنگره بین المللی ˮبرونكوسكوپی و اقدامات مداخله ای ریه اروپاˮ پرداختند.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، كنگره بین المللی "برونكوسكوپی و اقدامات مداخله ای ریه اروپا " (ECBIP ) با حضور نمایندگان كشورهای مختلف دنیا در كرواسی برگزار گردید.
دكتر عاطفه عابدینی و دكتر كیانی، متخصصان پژوهشكده سل و بیماری های ریوی دكتر مسیح دانشوری در این كنگره بین المللی نتایج تحقیقات و دستاوردهای مراكز تحقیقاتی ساركوئیدوز و اینترونشن را در چارچوب سخنرانی و پوستر عرضه دادند كه مورد استقبال اندیشمندان كشورهای مختلف قرار گرفت.
در كنگره مذكور متخصصان دانشگاه نتایج تحقیقات صورت گرفته در كشور را در مورد مقایسه روش نمونه برداری معمولی از پلور و روش یخ زدن و نمونه گیری از پلور كه برای نخستین بار در ایران انجام شده است به صورت سخنرانی عرضه كردند. به قول این متخصصان و بر مبنای نتایج حاصل از این مقایسه در روش یخ زدن یا كرایو نتایج بسیار بهتری حاصل می شود.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، این كنگره هرساله با حضور صدها نفر از متخصصان كلینیكال، پاراكلینیكال و پژوهشگران برجسته در زمینه بیماری های ریوی برگزار می گردد و امسال پژوهشكده سل و بیماری های ریوی دكتر مسیح دانشوری، تنها مركز شركت كننده از ایران در كنگره مذكور بود.1398/03/04
23:28:59
5.0 / 5
4660
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان نئوپدیا
NeoPedia