NeoPedia
در راستای گسترش همكاری های علمی بین المللی صورت گرفت؛

امضای تفاهم نامه همكاری دانشگاه فنی وحرفه ای و مراكز پژوهشی آلمان

امضای تفاهم نامه همكاری دانشگاه فنی وحرفه ای و مراكز پژوهشی آلمان

نئوپدیا: یادداشت تفاهم همكاری در زمینه فناوری های سرمایشی، تهویه و پمپ های حرارتی بین دانشگاه فنی و حرفه ای و مراكز علمی آلمان به امضا رسید.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، تفاهم نامه همكاری در زمینه فناوری های سرمایشی، تهویه و پمپ های حرارتی بین دانشگاه فنی و حرفه ای و انستیتو آموزش مشاغل آلمان، مركز اطلاعات فناوری انرژی، تهویه و سرمایش آلمان و انستیتو طراحی مشاغل نوآور آلمان به امضا رسید.
در این مراسم دكتر صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن معرفی این دانشگاه از امضای تفاهم نامه مذكور اظهار خرسندی كرد و درخواست نمود هر چه زودتر مفاد تفاهم نامه اجرایی شود و این مراسم آغازی برای همكاری های علمی دانشگاه فنی و حرفه ای با مراكز آموزش عالی آلمان باشد.
به گزارش اداره كل روابط عمومی وزارت علوم، در این تفاهم نامه، همكاری در زمینه برگزاری دوره های آموزشی مشترك، رشته های تحصیلی نوین مشترك، برگزاری كارگاه های آموزشی جهت ارتقای مدرسان دانشگاه فنی وحرفه ای توسط متخصصان آلمانی و برگزاری كارگاه های كوتاه مدت مهارت های نوین جهت آموزش دانشجویان دانشگاه فنی وحرفه ای مبتنی بر تكنولوژی های جدید و متناسب با نیاز روز بازاركار پیش بینی شده است.1397/08/02
22:12:47
5.0 / 5
5204
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان نئوپدیا
NeoPedia