NeoPedia
به دانشجویان برگزیده دانشگاه علوم پزشكی مشهد اعطاء شد

بورس تحقیقاتی دانشگاه مونستر آلمان

بورس تحقیقاتی دانشگاه مونستر آلمان

به گزارش نئوپدیا رئیس دپارتمان علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشكی مشهد از اعطای بورس تحقیقاتی دانشگاه مونستر آلمان به شش تن از دانشجویان برگزیده این دانشگاه اطلاع داد.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، پرفسور علی گرجی با بیان این خبر اظهار نمود: پیرو برگزاری سومین همایش بین المللی التهاب سیستم عصبی۶ نفر از برگزیدگان این همایش برای گذراندن دوره های سه ماهه تحقیقاتی و آموزشی به دانشگاه مونستر آلمان اعزام شدند.
وی تصریح كرد: این بورس به مدت سه ماه و در چارچوب برنامه های آموزشی و پژوهشی تنظیم و هزینه بورسیه های دانشجویی (گرنت های تحقیقاتی) آن توسط دانشگاه مونستر آلمان پرداخت می شود.
رئیس دپارتمان علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشكی مشهد اضافه كرد: این مبادرت به منظور ایجاد انگیزه برای دانشجویان وترغیب محققان جوان به تحقیق در حوزه علوم اعصاب و حیطه های وابسته به آن انجام می شود.
سومین همایش بین المللی التهاب سیستم عصبی با هدف بررسی تازه ترین یافته های تحقیقاتی در زمینه التهاب سیستم عصبی به همت دپارتمان علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشكی مشهد و كارگروه توسعه و تعالی علوم اعصاب كلان منطقه ۹ آمایشی خرداد ماه امسال به میزبانی این دانشگاه برگزارشد.
در این همایش ازبین ۴۰۰ مقاله رسیده ۲۰۰ عنوان به صورت پوستر و سخنرانی پذیرفته شد، كه در این میان هیأت داوری مشترك ایرانی و آلمانی از بین پوسترها و سخنرانی های عرضه شده ۶ نفر را جهت گذراندن دوره های آموزشی و پژوهشی انتخاب كردند.1398/07/19
19:20:52
5.0 / 5
4534
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
NeoPedia