NeoPedia
از سوی معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد؛

شیوه نامه ساختار و وظایف كنسرسیوم واحدهای پژوهشی ابلاغ گردید

شیوه نامه ساختار و وظایف كنسرسیوم واحدهای پژوهشی ابلاغ گردید

نئوپدیا: معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی «شیوه نامه ساختار و وظایف كنسرسیوم واحدهای پژوهشی» دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ نمود.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، دكتر بابك نگاهداری معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از ابلاغ این شیوه نامه بمنظور تقسیم كار، پرهیز از موازی كاری، انتقال و اشتراك تجربیات در واحدهای پژوهشی (مراكز تحقیقاتی) آگاهی داد.
وی ادامه داد: ضرورت هماهنگی میان واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی بمنظور تقسیم كار، پرهیز از موازی كاری، انتقال و اشتراك تجربیات و نهایتاً حركت بر اساس برنامه ای منسجم با چشم اندازی مطلوب و معقول بر كسی پوشیده نیست. بمنظور رفع این نیاز، لزوم تشكیل كنسرسیومی مشتمل بر واحدهای فعال دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه واحدهای پژوهشی مورد توجه و عنایت مسئولان ذیربط در مجموعه مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته است.
دكتر نگاهداری گفت: از اهداف اصلی این شیوه نامه، تعریف پروژه های راهبردی در سطح كلان ملی (Mega Project) و مدیریت اجرای این پروژه ها در جهت رفع نیازهای كشور و همفكری و تقسیم كار در حوزه طرح های تحقیقاتی بمنظور جلوگیری از انجام پژوهش های موازی و تكراری و ساماندهی، همسوسازی، آموزش و توانمندسازی پتانسیل های موجود در حوزه واحدهای پژوهشی در بدنه دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارتقاء بهره وری در اجرای پروژه های كلان ملی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، این شیوه نامه مواردی همچون دامنه كاربرد، سطح مسئولیت ها و اقدامات، ساختار سازمانی و فاز مطالعاتی و... را در بر می گیرد.
منبع:

1398/10/29
15:39:28
5.0 / 5
4381
تگهای خبر: پژوهش , پژوهشی , دانشگاه
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
NeoPedia