NeoPedia

شبكه علمی متخصصان رونمایی گردید

شبكه علمی متخصصان رونمایی گردید

نئوپدیا شبكه علمی متخصصان رونمایی گردید


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، امروز در اولین رویداد گفتمان پیشرو علمی با مبحث ایده ها و تجربه های زنان در علم و فناوری كه همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن و مادر و روز جهانی زنان و دختران در علم از جانب كرسی ترویج علم یونسكو در دانشگاه الزهرا برگزار شد، به صورت رسمی از شبكه علمی متخصصان رونمایی گردید.
این شبكه شناخت جامعه و دقیق از توانمندی ها و ظرفیت های كشور به خصوص شناخت ظرفیت متخصصین، پژوهشگران و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی عرضه می كند.

در همین راستا مركز تحقیقات سیاست علمی كشور بعنوان بازی فكری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد بانك اطلاعاتی از اعضای هیئت علمی پژوهشگران و نخبگان، شبكه علمی متخصصان را طراحی نموده و امیدوار است كه همه اعضای هیئت علمی و پژوهشگران به این شبكه بپیوندند و اطلاعات خویش را در آن بارگذاری كنند.

وحید احمدی، رئیس مركز تحقیقات سیاست علمی كشور هم در جریان این رونمایی اظهار داشت: نداشتن چنین شبكه ای یكی از خلاهایی بوده كه تابحال ما داشته ایم، البته در سطح بین المللی شبكه هایی همچون LinkedIn مطرح هستند؛ اما در شبكه علمی متخصصان بیشتر جنبه بومی اطلاعات تخصصی مدیریتی و سوابق كاری افراد مطرح است.1398/11/29
14:46:55
5.0 / 5
4674
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
NeoPedia