NeoPedia

فصلنامه علمی پژوهشی پژوهشكده سرطان جهاددانشگاهی در اسكوپوس نمایه شد

فصلنامه علمی پژوهشی پژوهشكده سرطان جهاددانشگاهی در اسكوپوس نمایه شد

نئوپدیا: مدیر مسئول فصلنامه علمی پژوهشی بیماری های پستان از نمایه شدن فصلنامه علمی پژوهشی پژوهشكده سرطان معتمد در «اسكوپوس» آگاهی داد.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، دكتر كیوان مجیدزاده، با اشاره به این كه اسكوپوس یكی از بزرگ ترین پایگاه های اطلاعاتی علمی جهان است، اظهار داشت: همچون مزیت های نمایه شدن فصلنامه بیماری های پستان در پایگاه اسكوپوس، دسترسی وسیع پژوهشگران دنیا به تمامی مقالات و بویژه خلاصه مقالات این فصلنامه است كه به زبان انگلیسی و بسیار جامع تنظیم می شوند.
وی افزود: این خصوصیت، امكان استناد به مقالات انتشار یافته در این فصلنامه ی تخصصی را افزایش داده و امكان مشاركت دانش بین پژوهشگران مرتبط را در سطح بین المللی فراهم می آورد كه خود زمینه ساز ارتقای دانش كشور در زمینه ی تخصصی «بیماری های پستان» خواهد شد.
رئیس پژوهشكده معتمد در ادامه اضافه كرد: با توجه به این كه چاپ مقاله در مجله اسكوپوس در بازه زمانی كوتاه تر و همین طور با هزینه كمتری نسبت به سایر مجلات انجام می شود؛ فرصت بسیار مناسبی را برای دانشجویان تحصیلات تكمیلی و پژوهشگران تمامی رشته های مرتبط فراهم می آورد تا جدیدترین یافته های تحقیقاتی حاصل از پروژه ها یا پایان نامه های دانشجویی را در كوتاه ترین زمان ممكن با پژوهشگران سایر كشورها به اشتراك گذارند.
فصلنامه علمی پژوهشی بیماری های پستان پژوهشكده سرطان معتمد هم اكنون در پایگاه های گوناگون علمی همچون علوم جهان اسلام (ISC) پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) بانك اطلاعات نشریات كشور (magiran) و پایگاه سیویلیكا (CIVILICA)نیز نمایه می شود.
بنا بر اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی، «فصلنامه بیماری های پستان ایران» در كلیه رشته های علوم بالینی مرتبط، علوم پایه (اپیدمیولوژی و آمار زیستی، ژنتیك، انفورماتیك پزشكی، اخلاق پزشكی،...)، مهندسی و علوم اجتماعی پذیرای مقالات پژوهشگران است. حوزه های فعالیت این فصلنامه در كلیه زمینه های پیشگیری، تشخیص، درمان و بازتوانی بیماری های پستان بوده و تمركز و اولویت اصلی با مقالات كاربردی در حوزه های مذكور است.
منبع:

1398/12/17
21:27:37
5.0 / 5
3509
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
NeoPedia