NeoPedia
معاون آموزشی دانشگاه علامه خبر داد

برگزاری ۲۴۰ كلاس مجازی به صورت همزمان

برگزاری ۲۴۰ كلاس مجازی به صورت همزمان

به گزارش نئوپدیا معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی درباره روند عرضه آموزش های مجازی در این دانشگاه اظهار داشت: رئند برگزاری كلاس های مجازی به شكل مطلوبی ادامه دارد به نحوی كه در روز دوشنبه ۹۸/۱۲/۱۹ در یك ساعت به صورت همزمان ۲۴۰ كلاس به صورت مجازی برگزار گردید.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، دكتر شجاع احمدوند با بیان این كه دوره های مجازی دانشگاه علامه طباطبایی با «استقبال دانشجویان و استادان این دانشگاه روبرو شده است»، اظهار داشت: این مورد سبب شد دانشگاه، طی دو مرحله ناگزیر پهنای باند را افزایش دهد. استقبال استادان و دانشجویان در روز دوشننبه ۹۸/۱۲/۱۹ به اوج خود رسید و در یك ساعت به صورت همزمان ۲۴۰ كلاس و نزدیك به ۳۰۰۰ نفر لاگین شدند.
وی با قدردانی از استقبال استادان و دانشجویان از برگزاری كلاس های مجازی درباره سامانه مجازی رساله ها و رساله ها اظهار داشت: سامانه مجازی رساله ها و رساله ها هم آماده بارگذاری است.
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی بیان نمود: متقاضیان برای اطلاع از نحوه استفاده از این سامانه مجازی می توانند به اطلاعیه شماره ۲ معاونت آموزشی در سایت دانشگاه به نشانی https: //www.atu.ac.ir/ رجوع كنند. این سیستم هم دفاع از كارهای پژوهشی دانشجویان را بسیار تسهیل خواهد نمود.1398/12/21
14:43:05
5.0 / 5
3829
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
NeoPedia