NeoPedia
هسته پژوهشی زن، صلح و امنیت دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می كند

نشست زنان و بحران كرونا

نشست زنان و بحران كرونا

به گزارش نئوپدیا نشست مجازی زنان و بحران كرونا سه شنبه، ۱۳ خرداد ماه ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار می گردد.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، چهارمین برنامه از سلسله نشست های بین المللی استادان دانشگاه علامه طباطبایی که ویژه دانشگاهیان ایران و افغانستان است به زنان و بحران کرونا اختصاص دارد. در این جلسه که هسته پژوهشی زن، صلح و امنیت آنرا برگزار می نماید، دکتر حمیرا قادری، استاد دانشگاه و نویسنده و فعال حقوق بانوان در افغانستان درباره کرونا و خشونت ضد زنان صحبت می کند.
همینطور دکتر رز فضلی، عضو هیئت علمی پژوهشکده فرهنگ پژوهی دانشگاه علامه طباطبایی با مبحث بازگشت به صورت های اولین قدرت و وضعیت زنان سخنرانی دارد. علاوه بر آن، مریم خاوری، مشاور مرکز سلامت روان مهاجر و دکتر اصلی عباسی، رئیس کارگروه حقوق بانوان، کرسی حقوق بشر، صلح و دموکراسی دانشگاه شهید بهشتی به ترتیب درباره صدمه پذیری روانشناختی جامعه مهاجر بخصوص زنان و کودکان در شرایط کرونا و زنان و دختران در راه پاسداشت حقوق بشری در پاندمی کرونا صحبت می کنند.
در این جلسه، مقرر است دکتر آناهیتا سیفی، عضو هیئت علمی گروه مطالعات زنان دانشگاه علامه طباطبایی و ماندانا سجادی، دانشجوی دکترای روابط بین الملل به ترتیب درباره کرونا و چالش های امنیت انسانی با تاکید بر مسائل زنان و بررسی وضعیت رهبری زنان در رویارویی با بحران کرونا سخنرانی داشته باشند.
این نشست مجازی، سه شنبه ۱۳ خرداد ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار می گردد.
1399/03/12
12:46:23
5.0 / 5
2808
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
NeoPedia