NeoPedia
دانشگاه تربیت مدرس اعلام كرد

امكان حذف نیمسال تحصیلی به سبب عدم فعالیت پژوهشی

امكان حذف نیمسال تحصیلی به سبب عدم فعالیت پژوهشی

نئوپدیا: دانشگاه تربیت مدرس اعلام نموده است باتوجه به شرایط خاص ادامه كارهای پژوهشی در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری و بنا بر احتمال مخاطره مبتلاشدن به ویروس كرونا، كلیه دانشجویانی كه با رعایت شرایطی كه در ادامه ذكر شده، در حال تكمیل پروژه پایان نامه كارشناسی ارشد یا رساله دكتری قرار دارند، می توانند فقط تا اختتام خرداد ماه 1399 با تكمیل فرم درخواست (نمونه پیوست) نسبت به حذف نیمسال پژوهشی اقدام نمایند.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، دانشگاه تربیت مدرس با صدور اطلاعیه ای اعلام نموده است که دانشجویانی که کلیه دانشجویانی که با رعایت شرایطی که در ادامه ذکر شده، در حال تکمیل پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری قرار دارند، می توانند فقط تا اختتام خرداد ماه ۱۳۹۹ با تکمیل فرم درخواست (نمونه پیوست) نسبت به حذف نیمسال پژوهشی اقدام نمایند.
این دانشگاه تاکید کرده است، حذف نیمسال به سبب عدم فعالیت پژوهشی فقط در نیمسال دوم تحصیلی ۹۹- ۱۳۹۸ و به سبب تقارن با ایام اوج همه گیری و احتمال مبتلاشدن به بیماری کرونا قابل استفاده بوده و به هیچ عنوان در نیمسال های آتی یا تداوم وضعیت موجود قابل استناد و بهره برداری نخواهد بود.
برمبنای اعلام دانشگاه تربیت مدرس، شرایط درخواست حذف نیمسال به شرح زیر است:
۱. دانشجو باید در مدت سنوات مجاز تحصیل و تمدیدهای مقرر طبق بخشنامه های آموزشی وزارتخانه و شیوه نامه های تمدید کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه باشد.
۲. دانشجو باید انتخاب واحد کرده باشد و پروپوزال مصوب در سامانه گلستان داشته باشد.
پروسه ثبت درخواست و پیگیری حذف نیمسال در ادامه این اطلاعیه آمده است:
۱- هر دانشجو مکلف به تکمیل فرم درخواست (پیوست) و پیگیری لازم (ترجیحاً غیر حضوری) از استاد راهنما و گروه آموزشی بمنظور ستاندن تأییدات مربوطه و ارسال آن به آموزش دانشکده است.
۲- حداکثر زمان ثبت درخواست حذف نیمسال به سبب عدم فعالیت پژوهشی تا اختتام خرداد ۱۳۹۹ است و به درخواست ها بعد از این مهلت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳- با تکمیل فرم پیوست، دانشجو متعهد می شود در صورت حذف نیمسال تحصیلی هیچگونه فعالیت پژوهشی نداشته باشد. در غیر این صورت، نیمسال مورد تقاضا در سنوات تحصیلی دانشجو مجدد لحاظ خواهد شد و بعنوان قسمتی از تعهدات آموزش رایگان وی در نظر گرفته می شود.
برای ارائه درخواست در چارچوب تکمیل فرم پیوست نیازی به حضور دانشجو در محل دانشکده نیست و لازم است ضمن تکمیل فرم مربوط بوسیله ارسال دورنگار، ایمیل و... درخواست خودرا برای استاد راهنما ارسال کرده و پیگیری لازم را انجام دهد.
منبع:

1399/03/20
15:01:32
5.0 / 5
2501
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
NeoPedia