NeoPedia
وزیر علوم در حاشیه جلسه هیئت دولت بیان كرد

ممكنست در برگزاری كنكور از ظرفیت ورزشگاه ها نیز استفاده نمائیم

ممكنست در برگزاری كنكور از ظرفیت ورزشگاه ها نیز استفاده نمائیم

به گزارش نئوپدیا وزیر علوم اظهار داشت: ما فضاهای بهتر و بیشتری را برای برگزاری كنكور نیاز داشتیم كه وزیر ورزش پیشنهاد استفاده از ورزشگاه ها را دادند كه این مساله را بررسی می نماییم و هرجا لازم باشد از همین ظرفیت بهره می گیریم.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، منصور غلامی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار نمود: ما در ایام پیش رو کنکور کارشناسی ارشد را داریم و طبق پروتکل ها و تدابیر بهداشتی مصرح در ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و وزارت بهداشت انجام می شود. آنچه که بعنوان دستورالعمل توسط وزارت بهداشت مشخص شده را تمامی حوزه های برگزاری کنکور موظف به انجام آن هستند.
وی اضافه کرد: سازمان سنجش نیز بر آن نظارت می کند و بازرسان مسائل بهداشتی هم از طرف خود وزارتخانه بهداشت در این آزمون حضور پیدا خواهند کرد.
غلامی با اعلان اینکه آزمون سراسری دوره های کاردانی و کارشناسی هم در همان تاریخ اما با تغییر زمان بامداد و عصر برگزار می شود، اظهار نمود: بررسی های اولیه به جهت اینکه این آزمون هم به خوبی اجرا شود انجام شده و وزیر ورزش هم پیشنهاد استفاده از ورزشگاه ها را داده است. ضمن اینکه از فضاهای قبلی هم که پیش بینی شده استفاده می نماییم اما برای جمعیت مازاد که به سبب فاصله گذاری بیشتر به وجود می آید، از ظرفیت ورزشگاه ها نیز احتمالاً استفاده خواهیم کرد.
وزیر علوم در آخر اظهار داشت: داوطلبان حتما مرجع اصلی کسب اطلاعات خودرا سایت سازمان سنجش قرار دهند و امیدواریم در ایام آتی خبرهای بهتری درباره بهبود شرایط برگزاری آزمون اعلام نماییم.
منبع:

1399/05/16
16:39:29
5.0 / 5
2109
تگهای خبر: سایت
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
NeoPedia