NeoPedia

استادیار ایرانی جزو پراستنادترین نویسندگان ۲۰ ساله مجله Electronic Commerce Resea

استادیار ایرانی جزو پراستنادترین نویسندگان ۲۰ ساله مجله Electronic Commerce Resea

دکتر حمیدرضا خدمتگزار، استادیار پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران جزو پراستنادترین نویسندگان ۲۰ سال انتشار مجله معتبر Electronic Commerce Research جای گرفت.به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، بر مبنای ارزیابی انتشار یافته در مجله علمی Electronic Commerce Research در مقاله ای با عنوان "y۲۰ years of Electronic Commerce Research" که به مناسبت بیستمین سالگرد انتشار این مجله انتشار یافته است، دکتر حمیدرضا خدمتگزار، استادیار پژوهشکده فناوری اطلاعات ایرانداک در زمره پر استنادترین نویسندگان این مجله طی ۲۰ سال قبل معرفی شده است.

بر اساس این ارزیابی، وی در در رده سوم از نظر شاخص (TC/TP = cites per publication)، در رده چهارم از نظر بیشترین تعداد استناد، و در رده پنجم از نظر شاخص H قرار گرفت. همینطور یکی از مقاله های وی در این مجله در شاخه موضوعی «انتظارات، رضایت و وفاداری مشتری آنلاین» بعنوان پراستنادترین مقاله شناخته شده است.

بنابر اعلام روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، مجله Electronic Commerce Research از معتبرترین مجلات علمی در حوزه تجارت الکترونیکی است که توسط انتشارات Springer Nature منتشر می شود و در پایگاه های استنادی معتبر جهانی همچون Web of Science (با ضریب اثر ۲.۵۰۷ و چارک Q2) و Scopus (چارک Q1) نمایه شده است.


1400/02/15
10:03:29
5.0 / 5
1022
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
NeoPedia