NeoPedia

تولید تاكسی برقی هوایی خودران با برد ۳۰۰ كیلومتر

تولید تاكسی برقی هوایی خودران با برد ۳۰۰ كیلومتر

یک شرکت چینی تولیدکننده تاکسی های هوایی برقی از ساخت محصولی جدید آگاهی داده که می تواند دو مسافر را در مسافتی 300 کیلومتری حمل کند.به گزارش نئوپدیا به نقل از نیواطلس، این تاکسی هوایی بصورت خودران طراحی شده و برای انتقال افراد در شهرهای نزدیک به هم به کار می آید.
شرکت ای هانگ سازنده این تاکسی هوایی برقی قبل از این هم خودران های هوابرد ساخته بود، ولی هیچیک از آنها چنین بردی نداشته اند. مقرر است این تاکسی هوایی که EH۲۱۶ نام دارد برای انتقال هوایی مسافران بر فراز شهرهای شلوغ و نزدیک به هم مورد استفاده قرار بگیرد.
چین به سبب نگرانی های امنیتی قصد ندارد به شرکت های اروپایی و آمریکایی اجازه دهد تا تاکسی های هوایی ساخت خودرا بر فراز آسمان این کشور به پرواز درآورند. دولت این کشور سرمایه گذاری گسترده ای در زمینه تولید تاکسی های هوایی و خودران انجام داده و انتظار می رود ثمرات این همکاری ها ظرف ۵ تا ۱۰ سال آینده مشخص شود.
EH۲۱۶ حداکثر ۱۳۰ کیلومتر در ساعت سرعت دارد و حداکثر می تواند ۲۲۰ کیلوگرم بار را با خود حمل کند. در صورت شارژ کامل باتری ها این تاکسی هوایی می تواند حدود ۱۰۰ دقیقه در هوا باقی مانده و پرواز کند. انتظار می رود در آینده سرعت پرواز این تاکسی هوایی به ۲۰۰ کیلومتر در ساعت افزایش یابد.

1400/03/06
11:56:45
5.0 / 5
1203
تگهای خبر: تولید , خودران , شركت
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان نئوپدیا
NeoPedia