NeoPedia

وبینار بین المللی چالش ها و فرصت های واکسن های کرونا

وبینار بین المللی چالش ها و فرصت های واکسن های کرونا

نئوپدیا: البرز وبینار بین المللی واکسن های کووید19، فرصت ها و چالش ها با حضور پژوهشگران و پژوهشگران مطرح جهان به میزبانی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی انجام می شود.موسسه رازی با سابقه بیش از ۹۷ سال تحقیق و تولید در زمینه واکسن و فرآورده های بیولوژیک، بعنوان یکی از مراکز تحقیقاتی موفق در تولید واکسن کووید ۱۹ است. واکسن تولید شده توسط این مجموعه به نام رازی کووپارس فاز دوم را با موفقیت به انتها رسانده و به زودی وارد فاز سوم کارآزمایی بالینی خواهد شد، این موسسه رسالت تولید علم مبتنی بر شواهد در زمینه واکسن را نیز بر عهده دارد.

به گزارش نئوپدیا به نقل از موسسه رازی، در این راستا از پژوهشگران و پژوهشگران تراز اول ایرانی که در زمینه واکسن سازی جهان شاخص هستند از کشورهای مختلف دنیا دعوت شده تا با شرکت در "وبینار بین المللی واکسن های کووید۱۹، فرصت ها و چالش ها" کلیات واکسیناسیون کرونا بصورت علمی و دقیق مطرح شود تا ضمن روشنگری دراین زمینه، اطلاعات لازم درباب واکسن رازی کووپارس و میزان اثربخشی و پیشگیری واکسن های تولید شده در جهان نیز ارائه شود.

دکتر سیدرضا بنی هاشمی عضو هیئت علمی و مدیر تحقیق و توسعه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی نیز بعنوان میزبان در این نشست شرکت داشته و اطلاعات لازم درباب واکسن رازی کووپارس را عرضه خواهد کرد.

این وبینار که بوسیله آدرس vc.areeo.ac.ir/ch/razich-۲ با نام کاربری razi۲ و رمز عبور ۱۳۹۹ قابل دسترسی است، روز شنبه ۹ مردادماه ساعت ۲۰ به وقت ایران شروع می شود که بمنظور آگاهی عموم مردم، به زبان فارسی بوده و شرکت آن آزاد و رایگان است.منبع:

1400/05/09
09:45:19
5.0 / 5
858
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
NeoPedia