NeoPedia
ستاد زیست فناوری اعلام كرد؛

پشتیبانی از 33 طرح تحقیقاتی تقاضامحور در حوزه زیست فناوری

پشتیبانی از 33 طرح تحقیقاتی تقاضامحور در حوزه زیست فناوری

ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری اعلام نمود که از ۵۰ طرح تحقیقاتی تقاضامحور در زمینه زیست فناوری، ۳۳ طرح برای حمایت مورد تایید قرار گرفت.به گزارش نئوپدیا به نقل از معاونت علمی و فناوری، پشتیبانی از طرح های پژوهشی کاربردی در حوزه های مختلف یکی از اولویت هایی است که توسط ستادهای تخصصی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می شود.
این کار، هدفمندی پژوهشها و قرارگرفتن آنها در راه رفع نیازها و چالش های فناورانه کشور را به دنبال دارد. بر همین مبنا ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح هایی پژوهشی که نیازی از کشور را رفع کند حمایت می کند.
با همین هدف هم ۵۰ طرح تحقیقاتی تقاضا محور با محوریت تقسیم کار ملی و دیگر اولویت های ستاد مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت ۳۳ طرح نهایی و برای دریافت حمایت های مادی و معنوی به گروههای فعال و صندوق زیست فناوری ارائه شد.
همچنین گروه پژوهش، زیر ساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف تشویق پژوهشگران این حوزه شامل اساتید، محققان و دانشجویان مبادرت به تدوین برنامه و تشویق و پشتیبانی از مقالات برتر در حوزه زیست فناوری کرده است.


منبع:

1400/12/24
13:38:42
5.0 / 5
239
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
NeoPedia