NeoPedia
در قالب یك سمینار و در دانشگاه علمی كاربردی انجام می شود؛

بررسی راهکارهای افزایش بهره وری و درآمدزایی در شرکت های دانشگاهی

بررسی راهکارهای افزایش بهره وری و درآمدزایی در شرکت های دانشگاهی

به گزارش نئوپدیا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری سمینار آموزشی راهکارهای افزایش بهره وری و درآمدزایی شرکتهای دانشگاهی در این دانشگاه اطلاع داد.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، دکتر علی صدر با بیان این خبر اضافه کرد: با عنایت به لزوم افزایش بهره وری و توان اقتصادی مراکز آموزشی و زمینه سازی برای تأمین منابع مالی قابل حصول از راه فعالیت واحدهای فناور مراکز آموزش علمی کاربردی، سمینار آموزشی راهکارهای افزایش بهره وری و درآمدزایی در شرکتهای دانشگاهی در تاریخ ۳۱ مردادماه در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار می شود.
وی اظهار داشت: این سمینار توسط دکتر آنتونی روآنی از متخصصان حوزه بهره وری و توسعه و از مدیران اسبق شرکت مایکروسافت و اکسان موبیل عرضه می شود.
دکتر صدر عنوان کرد: این سمینار برای معاونین و مدیران ستادی و رؤسا و مسئولین ادارات پژوهش و فناوری استانهای تهران و البرز دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت حضوری و برای سایر استان ها و فعالان و دست اندرکاران حوزه نوآوری و فناوری و مراکز رشد و نوآوری این دانشگاه به صورت غیرحضوری برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با عنایت به محدودیت ظرفیت محل سمینار، علاقه مندان می توانند از راه لینک https: //uastartup.uast.ac.ir/fa تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۲۸ مردادماه در این سمینار ثبت نام کنند.1401/05/28
17:23:00
5.0 / 5
231
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , دانشگاه , شركت
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
NeoPedia