NeoPedia

اعلام آمادگی دانشگاه تهران برای انجام فعالیت های علمی در مناطق سیل زده

اعلام آمادگی دانشگاه تهران برای انجام فعالیت های علمی در مناطق سیل زده

نئوپدیا: مشاركت دانشگاه تهران در انجام فعالیت های علمی، كارشناسی و مطالعاتی در مناطق سیل زده به تصویب هیأت رئیسه این دانشگاه رسید.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، هیأت رئیسه دانشگاه تهران در جلسه اخیر این دانشگاه ضمن ابراز تأسف عمیق و اعلام همدردی با هموطنان سیل زده، آمادگی دانشگاه تهران را برای انجام فعالیت های علمی، كارشناسی و مطالعاتی در مناطق سیل زده اعلام نمود.

این مساله قبل از دستور جلسه، از طرف دكتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران عنوان شد و به تصویب هیأت رئیسه دانشگاه رسید.

برمبنای بند دوم مصوبات این جلسه، معاونت پژوهش وفناوری دانشگاه تهران موظف شد با مراكز و مراجع ذیربط نظیر بنیاد مسكن، ستاد بحران كشور و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مذاكرات و مكاتبات لازم را به عمل آورده، آمادگی دانشگاه را برای انجام فعالیت های علمی، كارشناسی و مطالعاتی در مناطق سیل زده اعلام نموده و ظرفیت های علمی و كارشناسی واحدهای گوناگون دانشگاه نظیر مؤسسه ژئوفیزیك، دانشكده محیط زیست، دانشكده جغرافیا، دانشكده علوم اجتماعی، دانشكده روانشناسی و علوم تربیتی، پردیس هنرهای زیبا، پردیس دانشكده های فنی، پردیس كشاورزی و منابع طبیعی، پردیس ابوریحان، مركز مشاوره و… دانشگاه را برای این مهم به كار گیرد.

برمبنای همین بند، معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران معادل دو روز از حقوق و مزایای اعضای هیأت رئیسه را كسر و برای كمك به سیل زدگان به حساب هلال احمر واریز خواهدنمود.

همین طور مقرر شد كه معاونت اداری و مالی با كلیه اعضای هیأت علمی و كاركنان دانشگاه مكاتبات لازم را به عمل آورد تا در صورت تمایل قسمتی از حقوق و مزایای خودرا به این امر اختصاص دهند.

برمبنای اعلام دانشگاه تهران، تیم های تحقیقاتی، تسهیل گری و فنی مهندسی دانشگاه تهران از اولین ماه های سپس زلزله سرپل ذهاب در مناطق زلزله زده مستقر شدند و ضمن انجام فعالیت های تحقیقاتی و تسهیل گری، تا اختتام بازسازی كامل در كنار مردم این منطقه باقی خواهند ماند.
1398/01/22
00:01:27
5.0 / 5
4630
تگهای خبر: پژوهش , دانشگاه , فناوری
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
NeoPedia