NeoPedia
دانشگاه علوم پزشكی مشهد منتشر كرد

فراخوان پسا دكترای داخل دانشگاهی

فراخوان پسا دكترای داخل دانشگاهی

به گزارش نئوپدیا دومین فراخوان پسا دكترای داخل دانشگاهی سال۹۸ با حمایت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشكی مشهد برگزار می گردد.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشكی مشهد در اینباره اظهار نمود: در این مرحله پنج دانشجو در فیلدهای تحقیقاتی مختلف پذیرش می شوند.
دكتر محسن تفقدی تصریح كرد: افراد واجد شرایط تا ۲۳ آبان می توانند مستندات و مدارك لازم خویش را به همراه اسناد مربوطه به نشانی رایانامه ramresearch@mums.ac.ir ارسال كنند(این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما احتیاج به جاوا اسكریپت دارید).
وی ادامه داد: واكسن دلیوری برای درمان سرطان سینه، كارآزمایی بالینی در زمینه بیماری های قلبی و متابولیك، طراحی و مطالعه داروهای بیماری های قلبی متابولیك، اختلال حافظه و یادگیری در رابطه با التهاب عصبی، مهندسی بافت و سلول درمانی، اثبات كارایی و بررسی روزآمد برخی داروهای مورد استفاده در طب سنتی ایرانی و اسلامی، سنتز درارگانوسیلیكاهای هوشمند پاسخگو به آنزیم MMP و هدفمند شده با آپتامتر و ارزیابی كارایی سیستم تهیه شده بر روی مدل كشت سه بعدی سلول های سرطان پانكراس، سیستم های جدید دارورسانی و انتقال ژن، سیستم های تصمیم یار و مدل پیشگیری، ارزیابی ارتباط الگویی غذایی و میزان انرژی متابولیسم استراحت با ماركرهای سختی عروقی در بیماران بزرگسال قلبی و عروقی مشهد همچون محورهای جذب دانشجو پسا دكترا به حساب می آید.
دوره پسا دكترا دوره ای موقت و معین است كه برای انجام فعالیت های پژوهشی به منظور ارتقاء مهارت های تخصصی و لزوم تحقیقات مستقل برای متقاضی گذراندن این دوره در حوزه در رابطه با تخصص وی ایجاد می شود.
داشتن مدرك دكتری تخصصی (Ph.D) مورد قبول وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری كه بیشتر از یكسال از تاریخ اتمام تعهدات قانونی و یا سه سال از تاریخ دریافت مدرك Ph.D نگذشته باشد، داشتن حداقل سه مقاله اصیل علمی پژوهشی دارای DOI و نمایه شده ISI پس از تاریخ آغاز به تحصیل بعنوان دانشجوی Ph.D و بعنوان نویسنده اول یا مسئول، برخورداری از صلاحیت های عمومی و عدم منع قانونی برای فعالیت بعنوان دانشجو و انتخاب یكی از اساتید واجد شرایط جدول اعلام نیاز همچون شرایط پذیرش داوطلبان به حساب می آید.
علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی http: //v-research.mums.ac.ir/images/v-research/farakhannnnnn/farakhan2.pdf رجوع كنند.1398/07/29
23:15:41
5.0 / 5
4743
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
NeoPedia