NeoPedia
در واكنش به ترور شهید فخری زاده؛

اعلام آمادگی كمیسیون آموزش برای پشتیبانی از عرصه های علمی و تحقیقاتی

اعلام آمادگی كمیسیون آموزش برای پشتیبانی از عرصه های علمی و تحقیقاتی

نئوپدیا: كمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی مجلس در پیامی ترور رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را نشان دهنده تلاش دشمنان برای ضربه زدن به حركت و جهاد علمی كشور دانست و آمادگی اش را برای حمایت موثر ازعرصه های علمی و تحقیقاتی كشور بیشتر از گذشته اعلام نمود.


به گزارش نئوپدیا به نقل از ایسنا، متن پیام کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در واکنش به ترور شهید فخری زاده به شرح زیر است:
بسم رب الشهداءوالصدیقین
«شهادت این دانشمندان برجسته در راه آرمانهای بلند و الهی، به کشور، انقلاب اسلامی، ملت ایران و محیط علمی آبرو بخشید و آنان با این شهادت، به بالاترین رتبه از ارزشهای معنوی رسیدند. مقام معظم رهبری » ۴ /۱۱ /۱۳۸۹
دست پلید و جنایتکار صهیونیسم جهانی بار دیگر مصیبت بزرگی را بر دل ملت شهید پرور ایران نهاد و استاددکتر محسن فخری زاده، مدیر و دانشمندی گرانسنگ را به شهادت رساند. این حرکت ناجوانمردانه بار دیگر تلاش دشمنان جمهوری اسلامی ایران را که ضربه زدن به حرکت و جهاد علمی کشور است، آشکار و برملا نمود.
ما یقین داریم که بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، همت مضاعف دانشمندان و استادان و دانش پژوهان کشور و حضور جوانان در عرصه های مختلف علمی، باوجود تلاش دشمن این انگیزه ی خباثت آلود را ناکام خواهد گذاشت.
هیأت رئیسه واعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن عرض تسلیت شهادت این دانشمند عزیز به رهبر معظم انقلاب، خانواده معرز آن شهید عزیز و جامعه علمی کشور، حرکت مذبوحانه صهیونست را محکوم می نماید. همین طور آمادگی خودرا برای حمایت موثر بیش ازپیش، ازعرصه های علمی و تحقیقاتی کشور در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای فرامین رهبر بزرگوار انقلاب اعلام می نماید.»1399/09/08
21:44:27
5.0 / 5
1383
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , فناوری
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان نئوپدیا
NeoPedia