NeoPedia
به صورت حضوری و آنلاین؛

مدرسه تابستانه هوش مصنوعی 13 تا 22 شهریور

مدرسه تابستانه هوش مصنوعی 13 تا 22 شهریور

نئوپدیا: مدرسه تابستانه هوش مصنوعی 13 تا 22 شهریورماه 1402 با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری انجام می شود.به گزارش نئوپدیا به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، دوره آموزشی "مدرسه تابستانه هوش مصنوعی" در دو بخش ۷۳ ساعت آنلاین و ۳۳ ساعت کارگاه حضوری با هدف پرورش و پشتیبانی مستمر از متخصصانی با عنوان «توروبوتکسپیچ» انجام می شود. افراد شرکت کننده در این دوره بعد از فراگیری آموزش های نظریه و پژوهش های عملی و مهارت محور، به عنوان بازیگران اصلی در زیست بوم فناوری و نوآوری و کسب وکارها نوآورانه مشغول به فعالیت می شوند.
کالج تخصصی هوش مصنوعی پارت که برگزارکننده این دوره آموزشی است در تعامل با ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان دیجیتال معاونت علمی و دیگر نهادهای در رابطه با حوزه هوش مصنوعی در تلاش است تا با برگزاری این دوره های آموزشی و بهره گیری از دانش تخصصی این افراد، زمینه رشد و توسعه این فناوری نوظهور را در کشور فراهم آورد.
در این رویداد که تخصصی ترین دوره آموزشی پردازش گفتار و پردازش زبان طبیعی (NLP) در سطح کشور محسوب می شود؛ مباحثی از جنس دانش و تجربه در اختیار مهارت آموزان قرار می گیرد. کارگاه های عملی هفتگی نیز یکی از مراحل اصلی این دوره آموزشی است که موضوعات نظریه آموخته شده در طول هفته با همراهی منتورها به کسب تجربیات عملی خلاقانه برای افراد کمک خواهدنمود.


منبع:

1402/03/06
15:30:37
5.0 / 5
263
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , پژوهش , شركت
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
NeoPedia