NeoPedia
دستاورد یك شركت دانش بنیان؛

صرفه جویی ۹ میلیون لیتر گازوئیل در سال با حمل و نقل هوشمند

صرفه جویی ۹ میلیون لیتر گازوئیل در سال با حمل و نقل هوشمند

نئوپدیا: یک سامانه حمل و نقل هوشمند با بهینه سازی مسیرهای حمل و نقل و یافتن بارهای برگشت مناسب برای رانندگان، در سال گذشته 9 میلیون لیتر در مصرف گازوئیل کشور صرفه جویی کرده است.به گزارش نئوپدیا به نقل از دبیرخانه برنامه ملی آبادیران، محمد صدوقی مدیر عامل شرکت تارا ترابرنت ابتدا درباب محصولات این شرکت و کاربرد آنها بیان کرد: ما یک نرم افزار جامع برای حمل و نقل بار بین شهری و خدمات تامین ناوگان ارائه می دهیم که به نفع شرکت های حمل و نقل، صاحبان کالا و رانندگان است. رانندگان می توانند بوسیله اپلیکیشن ما به آسانی بارهای مناسب خودرا پیدا کنند. صاحبان کالا می توانند بوسیله نرم افزار ما بار خودرا اعلام کنند و به سرعت با رانندگان واجد شرایط ارتباط برقرار کنند.
وی افزود: ما بر ارائه خدمات با کیفیت به رانندگان و صاحبان کالا متعهد هستیم. سیستم ما به شکلی طراحی شده است که در تمام ساعات شبانه روز پایدار و قابل دسترس باشد. ما با بیش از ۵۰۰، ۰۰۰ راننده (خاور، نیسان، تریلی و...) و ۶۰، ۰۰۰ اعلان بار روزانه، بزرگترین شبکه حمل و نقل بار بین شهری در کشور را دارا هستیم.
مدیر عامل شرکت تارا ترابرنت بیان کرد: رانندگان جهت استفاده از خدمات ما نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارند. ما از رقابت سالم در این بازار استقبال می نماییم و معتقدیم که این امر به نفع مصرف کنندگان نهایی خواهد بود. برهمین اساس ما از معاونت علمی تقاضا داریم که با جلوگیری از ایجاد انحصار در این بازار، شرایط را برای رقابت سالم فراهم آورند. ما مطمئن هستیم که با وجود رقابت، می توانیم خدمات خودرا به نحو احسن به رانندگان، صاحبان کالا و در نهایت به اقتصاد کشور ارائه دهیم.
صدوقی درباب بزرگ ترین یا مهم ترین دستاورد این مجموعه بیان کرد: ما با ارائه یک سامانه حمل و نقل هوشمند، به رانندگان و صاحبان کالا کمک می نماییم تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و به نفع محیط زیست نیز عمل کنند. رانندگان می توانند به آسانی بارهای مناسب خودرا پیدا کنند و بدون طی مسافت های غیرضروری، بطور مستقیم به سمت صاحب کالا بروند. این امر در سال قبل منجر به صرفه جویی ۹ میلیون لیتری در مصرف گازوئیل کشور شده است.
وی اضافه کرد: با بهره گیری از این محصول دیگر نیازی به مراجعه به پایانه های بار و اتلاف وقت برای یافتن بار نیست. رانندگان می توانند بار برگشت خودرا پیش از رسیدن به مقصد پیدا کنند. همین طور با بهره گیری از سامانه حمل و نقل هوشمند ما، می توانید به نفع خود، رانندگان، صاحبان کالا و محیط زیست عمل کنید.
صدوقی درباب رقم اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم به وجود آمده توسط این مجموعه اظهار داشت: در مجموعه ما بصورت مستقیم ۶۰ نفر مشغول بکار هستند و غیرمستقیم نیز عدد بسیار بالایی است، حدود ۱۱، ۰۰۰ متصدی در کل کشور بوسیله سیستم ما راننده پیدا می کنند.
وی درباب کاربرد محصولات خود در عرصه مناطق کمتربرخوردار گفت: ما با ارائه یک سامانه جامع حمل و نقل، به معادن، صاحبان کالا و رانندگان در سراسر ایران کمک می نماییم تا به آسانی به یکدیگر متصل شوند و نیازهای حمل و نقل خودرا به بهترین نحو برآورده کنند. ما با بوجودآوردن شبکه ای گسترده از رانندگان در سراسر کشور، به صاحبان کالا در دورترین نقاط ایران نیز کمک می نماییم تا به آسانی ناوگان مورد نیاز خودرا پیدا کنند.
مدیر عامل شرکت تارا ترابرنت افزود: به عنوان مثال، برای معدنی در جاده خاکی نهبندان به زابل که دسترسی به رانندگان نداشت، به سرعت ناوگان مورد نیاز را تامین کردیم و رضایت کامل آنها را جلب نمودیم. رانندگان می توانند بوسیله سامانه ما، بارهای برگشت مناسب را پیدا کنند و از سفرهای خالی و غیرضروری اجتناب کنند. این امر به نفع رانندگان، صاحبان کالا و محیط زیست است. هر کسب و کاری که در هر نقطه از ایران با مشکل حمل و نقل روبرو باشد، می تواند بوسیله سامانه ما به آسانی مشکل خودرا حل کند.


منبع:

1403/04/14
20:16:09
5.0 / 5
115
تگهای خبر: خدمات , سیستم , شركت , كیفیت
این مطلب نئوپدیا را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
NeoPedia